Australian Open 2018

Oh saracul :frowning: papucii de vina?

clar plus atatea ore jucate…
astia au zis la un moment dat ca nici macar nu sunt transmise la TV meciurile lui in coreea :slight_smile: ca habar nu au aia ce talent au

Ma bucur ca au castigat kiki cu Babos!!!
M-am uitat la reluarea de la Cilic cu Edmund doar pentru ca Darren comenta :slight_smile:

Am vazut, saracul pusti, ce dezamagire pe capul lui.

Haha, a intrat la comentat imediat dupa meci :))) Cred ce era destul de bine dispus… :smiley:

a comentat multe meciuri, e o enciclopedie oricum si explica fiecare miscare sau ce se poate schimba etc
nu zice “formidabil atac” la fiecare minge sau “a punctat cu al doilea serviciu” de parca tu nu vezi…astea sunt extrasuri din ultimul meci la care m-am uitat in romana

A zis ca e empty dar happy :wink:

am uitat sa iti zic ca Andy l-a vrut antrenor cu ani in urma dar Darren avea copiii mici si a zis ca nu poate sa fie plecat atata de acasa

Andutu, mi-e dor de el de nu mai pot :frowning:
Comentariile de la noi sunt f misto, ce ai? :)))) Mai ales cand digisport il pune pe CTP la microfon, bine ca nu s-a intamplat prea des. Sau comentatorul care tot meciul citeste trairile interioare al jucatorilor si ne spune cum sta treaba. Astia de la eurosport is top! :sweat_smile:

I-am vazut bataturile lui Chung. Chiar carne vie, saracul copil :frowning:

Gata? suntem pe pozitii?

Sper sa o tina muschii , psihicul si glezna. Caro e buna, deplasare buna, am auzit ca a avut pana acum un procentaj urias pe primul serviciu. Cu toate astea Kerber cred ca a fost mai periculoasa.
Hai Simona! Hai rochita rosie! Ia trofeul asta!

Daramata de oboseala, dar prezenta la datorie. O sa fiu mai tacuta pentru ca am durere de cap sora cu moartea.

Hai Simonaaaa!!!

Hai ca am cafea, sa regleze și ea forehandul ăla . Hai ca a auzit

Am eu sentimentul ca ii vine de hac danezei. A mai fost ea luata tare asa. Regleaza loviturile si hai!

Haiiiiidiiii, haidiiii!!!

Asa hai cu egalarea

Bun, acum bine cu serviciul. Caro nu mi se pare mai buna decat Angi, poate sa o invinga.

O nerveaza tribunele pe Caro

am vazut ca da semne de agitatie

Bun game, la zero.