Australian Open 2018

Da mai, am vazut-o, saraca. Jos palaria pentru putere si ambitie. Serios, chiar jos palaria.

Ti-e un rau de te ia dracu oricum, cand ai parte de deshidratari, insolatii si alte cele. D-apoi sa mai ai putere sa tragi in continuare la nivel inalt.

Chiar a aratat ca este o campioana. Cel putin pentru mine este un exemplu si cred ca merita sa primeasca putin mai mult respect din partea romanilor.

Eu si acum ma minunez ca nu a iesit pe targa in setul 2. Se vedea dupa ochi ca ii este f rau, chiar avea privirea tulbure rau. Am crezut ca lesina.

Exact!!! Se vedea clar ca ii este rau.

Mister tot asa zicea de privire: aoleuuu, Halep lesina, are privirea aia pe care ai avut-o tu prin doua concedii distruse :smile:

da ma, noi astia de am vazut din aia ca voi, recunoastem simptomele imediat :))
Inca este o enigma pt mine cum a stat nodul ala in picioare, si a castigat si setul. De aia am convingerea ca, in conditii normale, n-ar fi avut treaba cu Caro. sa fie sanatoasa, sa-i ramana psihicul tare, ca o sa rupa.
Chiar, ati vazut ca Woza e la St. Petersburg deja? O fi semnat ceva gras, altfel nu-mi explic, vin Doha si Dubai, unde chiar are de munca.

Mai eu m-am lungit pe jos pe asfalt :smile: :smile: Si nu puteam nici in fund sa stau ca ma lua lesinul.

Deci da, cum dumnezeu de a avut piticania atata putere?!

Sa stii ca mie mi se pare ca a terminat turneul fiind constienta de faptul ca al ei era trofeul daca fizicul era bine. Chiar mi se pare ca a terminat ff optimista toata povestea asta.
Dureroasa, dureroasa rau, din nou, darā€¦stie acum ca poate. Si meci prea usor n-a fost nici finala aia.

Asa ca eu zic ca va avea un an bun.

Nu vazusem de Caro. E energica :smile: Acum sincer, si asta cat a tras si a asteptat. Merita in sfarsit sa le dea si ea peste bot haterilor.

citeam si eu si ma cruceam cat hateri poate sa aiba Caro pe forumul ala. Pt ce, frate, ce-a facut? Vaaai, a stat 60 de saptamani no 1 si n-a luat slam, nu era buna de nimic!