Australian Open 2019

Deocamdată 4, eu vad reluarea și încă nu e gata game ul

Break la zero imediat după??? Epic!

Ete ma ca e și ea în lacrimi la final., nu e chiar un bot.

Hahahahaha :))) Greeeeeuuu, greu de tot :smile: Bai cat pot sa invidiez poker face-ul cehesc.

Petra sa manifesta mai mult. Finala ceheasca, oare? Ma bucur ca svitolina a ieșit.

As vrea totusi sa mearga si Osaka mai departe.

Ei lăsați, tocmai ce a câștigat us open, o pauza nu strica. Pleasca merita mai mult pt ce a făcut azi :stuck_out_tongue_winking_eye:

Corect si asta…uufff, greu domne, greu.

Maine :no_mouth:

As vedea si eu meciul asta.

Ia-ți liber romanesc, e 24 ianuarie.

Hahahaha, taci ispitaaaaa!
N-am dormit prea mult si prea bine azi-noapte si deja dezbateam cu mine optiunea asta.
Acum mai bagi si tu inca un motiv pentru care lucratul maine de pe propria canapea suna imbietor. Ma mai gandesc :smile:

Absolut! Spui la birou ca e mega sărbătoarea națională și ca nu poți munci ca nu te lasă spiritu’. Hai, știm ca poți, afara nu te dau sigur :joy:

:joy::joy: Aham, abuzul verbal si caterinca australiana ti le iei tu :smile: Neee, daca raman acasa prestez si treaba. Dar asa as putea sa trag si cu ochiul la meci - ma rog…habar nu am la ce ora este.

Mama soacra imi scrise acum pe whatsapp ca s-a uitat la meciul cu Pliskova in reluare :smile: Si a concluzionat ca da, Serena poate fi batuta :smile:

E anunțat la 10 ora ro, deci 12 acolo. Las ca te bat la cap mâine. Tre sa îl vezi. Sper sa nu fie prea copleșit pustiul și sa presteze. Totodată sper sa câștige Rafa. Indiferent de rezultat, o sa enjoy :grin:

Alta întrebare! :joy::joy::joy:

https://youtu.be/VteWyi0n39w

Petra in finala!
Sa vedem cu cine :slight_smile:

Pare s-o ia pe coaja Pleasca.

Hopa, pleasca a luat al doilea set. Acum știm ca o țin nervii mai bine decât pe Osaka. Sa vindem, se îmbată cehii sau nu se îmbată :joy::joy::joy:

Ce aiurita am fost ieri, 10 am la mine e 8 la tine :grimacing: