Ce m-a facut sa zambesc azi!

Viata e un mix de multe, multe chestii urate si triste si unele lucruri minunate care-ti aduc alinare sau macar zambetul pe buze.

Din seria asta :heart_eyes:

…dar poate fi orice; un dialog surprins in metrou, un compliment, o fraza dintr-o carte, un gest frumos si seria continua.

O idee foarte frumoasa! :two_hearts:

Da, si mie imi place initiativa ta , omuleatzo. :slight_smile:

este super pustiul @omuleaţo

pe aceeasi idee este acest pusti care nu ma satur sa il vad dansand in fiecare saptamana alaturi de alti copii incredibili. Sunt piele de gaina 2 ore cat tine showul!

Emotionat…:heart_eyes: Frumusete si talent. Inca un zambet pe ziua de azi si-o lacrima de fericire. :sweat_smile:

Ah, ce frumos! :heart_eyes:
Cu ocazia asta mi-am adus aminte sa ma mai uit si eu la So You Think You Can Dance…frumoasa emisiune :slight_smile:

La 12 ani sa dansezi asa…

"Mi-am păstrat același ritm. Și diminețile au rămas pentru mine momentele cele mai intime ale zilei. Le clocesc ca pe niște ouă de aur. În buclele de timp, somnoroase și moi, sînt doar eu și cafeaua mare, turcească, cu lapte.

Cînd ies pe ușă, gata, toată liniștea lumii sare în aer. Zgomotele și interacțiunile devin tulburătoare. Nu mă mai pot întoarce la textele mele. Prea multe voci, prea multe povești și zgomote se lipesc de mine și-mi atîrnă apoi de picioare. Pînă și cu vorbitul la telefon am o neliniște. Apele se tulbură din foarte puțin. S-o numi superstiție, dar e una la care țin."

M-a facut sa zambesc pentru ca empatizez in totalitate cu randurile de mai sus.

cam asa:

Exact starea mea de 3 ore incoace. Nici cafeaua nu am baut-o, am facut-o si am uitat de ea. :sweat_smile:

Autor: corinabacanu

Cad castanele pe capete.

(mesaj administrativ :wink:

Si altele de genu’ asta :smiley:

Parca au inviat dintr-o fotografie a lui Kim Anderson…
Cum sa dam culoare fiecarei zile

Ollalalala!!! Ce frumos!!! :heart_eyes:
Sunt pustii astia cevaaaa… :slight_smile:

Sunt cam invidioasa pe cangurul asta…

La vie e belle :kissing_heart:

http://www.youtube.com/watch?v=Ixo9mxC3sQU

Pustiul asta mi-a ridicat tot parul pe mine: