Colțul vorbărețului

Doamne fereste! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Moama, ce ma plictisesc! Vreau acasa.

wtf?!?!?! Eu nu inteleg de ce costa atat porcaria :smile:

Cum, de ce? Pentru ca exista public tinta, de-aia!
Din experienta mea cu publicul, va spun ca cei mai vulnerabili la tampeniile scumpe, sunt bogatii wannabes.
Care cred ca daca e scump, e sic si decarteaza sume nesimtit de mari, pe tot soiul de kitsch-uri.
Furculision, mai precis!

Și nu ați văzut tot. Mai poate.

Ma, toate ca toate, dar Lipita in red leather, e fara discutie, divina!
La numai 1,600 (fara 5) marafeti! Pai nu e pomana? Dati navala, doamnelor!
Because we’re worth it! :lips:

Pai nu intram si noi in business?
Eu sunt praf la design, tzoale, combinatii, culori. Deci as presupune ca m-as umple de bani daca m-as apuca sa “creez” asa ceva :smile:
@Ziggy ii punem si pe pustii tai la treaba :smile: Simt eu ca au potential sa le iasa din maini combinatii si mai sugubete :rofl::rofl:

Aia e tuica fiarta? :joy::joy::joy:

Cred ca-s bune ca parasolar :joy:
Protectie UV ofera?

Paracetamol :smile:

Dar nu-mi imaginez cum a ajuns asta atât de faimoasa, ca altceva nu face. Pana și o bentița din aia tricotata de mamaie o vinde cu 125$.
Nu mi-aș pune o Lula din asta pe cap nici sa ies pana la poarta.

Daa, facem facem, se apuca in vacanta de design. Bine, Bobu nu desenează altceva în afara de păianjeni roz, dar gasim ce sa facem și cu aia.

Ce-ai mah?!?!? Rupem gura targului cu paienjenii lui roz :smile: Sa vezi tu ca nu o sa facem fata la cerere :smile:

Deci da, am un chef de munca nebunnnnn!!! Har domnului ca e uzina un picut mai linistita si sub control :smile:

Desolee. Acum vazui.
Pai tuica fiarta avea efect garantat. Si mergea cu masline.

:joy::rofl::rofl::rofl:
Eu cuvantul “lula” il folosesc exclusiv ca si substituent pt cel care incepe cu “p”, iar al meu ma cearta ca vorbesc urat.
Iaca, e la moda!

Hahahahah :smile:
Tu faci ca mine. Vine un coleg la munca cu juma de fata umflata. Mers noaptea la urgenta pt ca nu mai putea de dureri. L-au pus oamenii pe antibiotic si pentru durere i-au dat nurofen de 200 de mg si marsh acasa pana trece infectia si poti merge sa te tratezi la dentist.
Se tot prapadea de durere. L-am trimis acasa si i-am propus sa ia niste votca sau tequilla, ca romanii, sa puna la masea :rofl::rofl::rofl::rofl:
Cica a dormit ca un prunc apoi :smile:

Fără sugestii de țuică la Queen ca acum apare și ne ia la bastoane, numa eu știu câte mascari mi-am luat pt un dop de țuică în iarna, când ma durea mijlocul de leșinam și mai era și ziua mea. Crezi ca te-am uitat??? Nooooooo, nu te-am uitat :rofl:

Domne, io glumeam aici. Cum tot in gluma i-am povestit colegului de metoda traditional romaneasca. :smile: :smile:
Lasa ca nu ne-om lua-o pe spinare pentru un paharel de alcool. Oameni suntem :smile: :smile:

Apropo de alcool - v-am zis ca dupa ora 14 - in cladirea de birouri in care ne-am mutat este liber, la discretie, la bere si prosecco?! La robinet :smile:

Asa si la noi :joy:

Intelepciunea populara, a grait! In colaborare cu gastronomia fina :rofl:
Sunt sigura, ca Radu Anton Roman (iertat fie!), ar fi gasit analogii poetice si picturale, strabunei tuici, in duet cu maslinele!

Da, doar ca nu măsline avea acolo, ci struguri, lângă ceva brânză prețioasă.