Cu ce ne mai incaltam?

Mooah, ce mistoace sunt… eu mi-am luat saptamana trecuta o pereche de ghete in stilul asta de la Pollini, le-am prins reduse cu 70% pe yoox altfel nu m-as fi aruncat :wink: . Si pantofi de sezon.11246139nx_11_f11260823kn_11_f

Da chiar ca sunt pe acelasi stil, fix ce tot cautam.
Si pantofii sunt foarte misto.
@Daria, faini pantofii, sa-i porti cu placere cand le-o veni timpul!
Si eu tre sa caut ceva de primavara, dar nu stiu ce vreau. Am mari probleme cand tre sa aleg pantofi, la sandale si ghete/cizme nu am probleme, chiar prea multe idei :joy: Cand e vb de pantofi ma blochez, si mai mereu ajung la tarlici sport pana pot sa sar in sandale.

Foarte misto papucii @Daria -ei si a lu’ @Mother_Abigail :clap::ok_hand:
Eu am cumparat azi papucarie:

Birkenstock Sidney

Si am gasit adidasi de purtat pe strada care-mi plac si care mi-s comozi de numa, tot de la Birkenstock

Adidasii astia imi plac mult de tot :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

luai si eu niste “tenesi de oras” :grin: acu sper sa si fie buni de umblat mult.

Si io’s cu ochii pe Reebok, mi se pare ca au cele mai misto modele pt gagici. Mr o tot da cu Asics, imi tor arata diverse perechi colorate sa-mi aleg, eu nope…nope… nope. Apoi ma gandesc, o avea omu’ vreun fetis de ma vrea in papuci colorati, si eu abia acum il aflu? :joy:
Foarte misto @Zambareata, o sa ma invart si eu de-o pereche zilele astea, tot sper sa vina primavara,mai ies si eu din bocanci.

multumesc, am vrut sa aibe un pic de umf (putea fi si mai matuit argintiul dar cred ca dupa ce ii port cata se mai estompeaza)… imi plac si pe navy aia am incercat primii, dar astia mi-s mai potriviti de primavara vara

Vai ce frumosi sunt si astia navy :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
vreauuuu si euuuuuuu!!

Mie aia albi imi plac! :heart:

Va multumesc pentru aprobare , nu ma fac de ris deci :grin:
ma simt mult mai bine si am sa-i bag la grea incercare in curand.

Foarte frumoase incaltarile pe care le-ati pus, nu va sfiiti, mai bagati linkuri sa avem de unde ne inspira.

Pe astea le am in cos :slight_smile:

Asa am si roz, dar mi-ar trebui si blue :smiley:

image

eu votez cu toate mai putin sneakersii :upside_down_face: (ca tot ii ai pe roz)
in ordinea preferintelor:
1,5,2,4

@Zambareata Mersi, mie imi plac toti, asta e problema :slight_smile:
4 am si pe roz, nu sneakersii :slight_smile:

la mine pe ecran blue ala e mai verzuliu :slight_smile:

Zice pe site ca sunt slate blue.

Mie îmi plac primii și ăia cu impletitura.
Restul, nu sunt urâți, dar personal, îi găsesc irelevanți.

As ucide pt 2 :heart_eyes:

Eu mi-am luat incaltaminte de sezon:

https://www.salamandershop.ro/reduceri/ghete-flavia-passini-ms80-din-piele-naturala.html

Sa le porti fericita! Au încălțăminte faina la Salamander, am stat cu ochii pe o pereche de ghete pana n-au mai avut marimea mea.