Cu ce ne mai incaltam?

mai am de la ei doua perechi, dar alt gen. sunt multumita de ele si la reducere chiar au preturi bune.

Gata, dupa atatea zile de amanari, in care am mai bagat vreo 10 perechi in lista :)) am achitat si eu cosul, am luat primele ghete si inca o pereche de pantofi negri de suede.
Mi s-a redus bugetul cand mi-am amintit ca mai sunt inca doua persoane in casa care au nevoie de pantofi. :smiley: Si m-am foit si m-am rasucit pana cand nu au mai avut marimea mea la niste ghete si pantofi faini, practic am platit cu o suta de dolari mai mult :frowning: ma oftic.

Mi-ar mai trebui o haina/geaca dar nu ma pot hotara sa o iau de pe net, am fost in magazin si am probat la greu, dar nimic nu mi-a placut sau nu mi-a venit bine.

https://www.brownsshoes.com/LUCIANA/11013172,default,pd.html

Mi-a venit pachetul, pantofii, marimea 9, imi sunt mici, iar ghetele, 9 1/2 sunt cam mari :frowning: Astept sa imi vina si celalalt colet cu haine, daca am si de acolo de returnat ceva, Square one mall scrie pe mine. Nu mai cumpar nimic, fie el cat de redus, ma duc sa probez :slight_smile:

vreau sa va spun ca “tenesii” de oras sunt de vis! Am batut km in ei, moi si usori isi fac datoria…acum imi pare rau ca nu am luat si aia indigo

Zambareata, balerini de la J Crew ai cumva? Vreau sa imi fac comanda, si ma intereseaza daca numarul 7.5 e bun.

Pai si nu mai au pe indigo ca sa ii iei? Ce numar sunt tenesii de oras? :))).

Eu mi-am luat cipicii astia de plimbare, sunt comozi si usori.
Sunt argintii, in poza se vad mai mult albi.
https://www.salamandershop.ro/noua-colectie-2018/incaltaminte-femei/pantofi-flavia-passini-gl02l5-din-piele-naturala.html

Whoa ce simpatici sunt! :heart:

Chiar ca-s misto rau @ChickyG :heart_eyes:

Foarte faini!!! Sa ii preumbli cat mai mult!
Online nu mai sunt indigoii, poate ajung pe la Outlet…
Am niste ghetuțe j crew 7.5 cred dar verific si îți confirm
Tenesii am luat 8 USA ca 7.5 mi-erau prea fix si mi se părea ca m-apasa pe unghie la stângul care e mai mare:) tie ți-ar fi buni cred

Am verificat si ghetutele mele J Crew sunt 8

Achizitia zilei. In poza pare corai, dar in realitate, rosul e mai sangeriu

.

foarte frumosi, cred ca e saptamana rosie ca si eu mi-am luat unii de suede rosu :slight_smile:

M-ai spart, imi plac de lesin! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Mai erau unii senzationali, mov cu albastru, dar am ceva asemanator asa ca au castigat astia nude cu rosu.

Si-am mai luat zilele astea unii nude de la Clarks, am senzatia ca-s desculta cand merg cu ei. D-abia astept sa fie un pic mai cald sa-i scot in lume, ca-s slingbacks si nu merg cu dres. Stai ca am gasit poza si pentru astia:

Mortali!

Multumesc!:kissing_heart:

tz-as da un sac de pantofi ca nu mai port nimic care ma strange vreun pic:)

Iar te-ai destrabalat pe yoox. Sper sa functioneze ca antidot la socrosenie.

Mie?:slight_smile: Daca da, da-mi sacul tau, si sacul cu pantofii mei nepurtati ii dau si eu cuiva, ca sa fac loc :). Am cautat si eu Rebook ca ai tai, dar nu sunt fix asa stralucitori ca ai tai.