Cu ce ne mai incaltam?

Iete asta e unul dintre magazinele de pantofi despre care habar n-am ce vinde - 36-le lor mi-e mare si masuri mai mici n-au… gen : :high_heel::angel:t2:

Da, de aia nu sunt nici eu ffff incantata de faptul ca le-am luat online si m-am pregatit moral pt a le returna. Am incataminte 36 de la ei, dar am si returnat 36 pe motiv ca imi era mare. E drept ca si eu sunt cumva intre numere, dar nici calapodul lor nu este chiar usor de potrivit.

In caz ca iti plac modelele, am vazut ca Giulio are masuri incepand cu 33 :grin:
Eu zic ca sunt sanse minime ca aia sa nu aiba masura ta.

Eu mi-am luat astea, am ce tarai, toata vara:

https://www.eskor.se/espadrillos-tommy-hilfiger-iconic-elba-metallic-canvas-fw0fw02824-sand-102.html

https://www.eskor.se/espadrillos-tommy-hilfiger-iconic-elba-metallic-canvas-fw0fw02824-light-grey-004.html

In real life, au ceva mai mult sclipici de-ala metalic.

Am avut si eu sandale de-astea de la TH acum cativa ani, m-au batut la prima purtare asa nasol, incat le-am dat rapid mai departe. Nu ma impac deloc cu firma asta, tot ce mi-am luat de la ei n-am putut purta.
Nina in schimb, are niste espadrile de la ei de vreo 2 ani, purtate si raspurtate, inca mai sunt ok. Plus alte chestii cu care se impaca de minune.

Sandale, am trei perechi, de la ei. Am ghete, cizme, slapi, nu m-au jenat niciodata. Si-s comode rau, cu exceptia unei perechi de ghete, care au talpa cam rigida, motiv pentru care le port foarte rar.
Haine, am o turma, nu cred ca e alt brand, care sa mi se potriveasca mai bine.

Niste platforme caut si eu, dar nu textile. As prefera din piele. Daca vedeti, dati se stire.

Primul motiv pt care nu vreau textile e ca se vor murdari destul de nasol fiind vb de purtat in romania… daca mai sunt si deschise la culoare m-am scos

@Lotte Confirm si eu ca sunt misto rau pantofii de la greci. Mi-a luat mister acum vreo doua luni, de pe etsy de la o grecoaica (Atena, din zona de care povestea si @Ziggy) niste pantofi…olalalala, manusa imi sunt. Daca mi-i faceam pe comanda si nu cred ca erau asa misto.

Si se potrivesc marimile?

La mine s-a potrivit marimea la fix.

Cine păcatele mele ma împinge sa ma tot uit.
Vezi ca ăștia au și tabele, sa vad dacă pot descarca poza.

Am prins în screenshot.

Multumesc, 38 imi trebuie.

Și eu tot 38 port. Încă nu am dat comanda, ca m-a pus al negru să-mi descarc aplicația și e greu tare, sunt atât de multe!!

Cand te hotarasti, sa spui ce ai comandat. Eu deocamdata nu am timp de nimic, am haine de returnat si nu m-am ocupat, sunt bagata in job pana tarziu. Prin august poate ma bag la shopping.

wtf? :roll_eyes::rofl:

De ce mi-as pune asa ceva?! :roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:

Da ce scor au avut… Dar nici cu asta după reducere nu mi-e rușine. Ce sa zic, o fi fashion.

haha parca-s bratari de house arrest

Exact! :joy: