Deciem

Si mie imi place mai mult buffetul normal. Varianta cu copper peptide de la niod este mai misto decat buffetul copper peptide. Bine, cu singura rezerva ca este foarte fluid cel de la niod, nu este usor vascos cum este buffetul si fiind asa fluid este mai putin comod la aplicare. Eu o sa il reaprovizionez de black friday pe asta de la niod.

Eu sunt superdezamagita :rage:

Mi-au scris la inceputul lui noiembrie ca retrimit comanda pe care n-am primit-o niciodata si ciu-ciu… Am dat vineri cu mailul in ei si acum astept. :triumph:

Ia-i si tu si pe Fb. La mine cand mi-au bulibasit comanda (culmea ca a fost si prima comanda), i-am bestelit si pe Fb si pe mail :grin: Pe Fb tin minte ca au raspuns foarte repede. Nu cred ca s-au schimbat prea multe de atunci…

A început Black Friday la Deciem. Pana acum am depistat advanced retinoid emulsion la 4 euro și buffet la 5 euro. Revin.
Lactic acid 10% 2 euro

gata, am targuit deja doua buffet, doua retinoid, doua acid hialuronic de la niod, ca sunt curioasa cum este (il fac cadou daca nu ma da pe spate) si un niod survival zero (am avut varianta cu SPF 20 si mi-a placut mult, vreau sa vad cum e pe post de crema de zi, fara pretentii de spf). lactic nu ma intereseaza ca eu folosesc aha+bha. oricum, eu cred ca vor mai completa oferta ca tine pana pe 26.

Inclusiv 26?

Prinsei ceva - pe lângă credincioasele mele Matrixyl și Niacinamidă, luai Buffet și Granactive. De la Niod nu am mai prins, grrmmpfff.

Apropo de nimic, trebuia să mă fi văzut cum am năvălit în casă ca o furtună, mi-am pus o ceașcă de cafea și m-am azvârlit asupra calculatorului ca vaca-n lucernă, fără să mă schimb măcar :roll_eyes: @Queen, dacă zici ceva, te deznod cu bătaia :grimacing:

Eu aveam sedinta cand am primit mail cu reduceri, am intarziat 5 minute si mi-am facut comanda in cea mai mare disperare. Sorry, my face is very important!:grinning: Am bagat si de la Niod survival zero ce si-a luat Queen just in case of life. Queen, crema aia e buna pentru tenul meu uscat scandura?

În altă ordine de idei, sunt măgari. Dacă tot te-apuci de BF, fă-o ca lumea. Stocul n-are voie să se epuizeze atât de repede, mai ales la produsele-vedetă. Clientul pentru care lucrez eu a livrat 17.000 de perechi de UGG (unul din cele mai iubite articole din online shop), pe care-și propune să le ”lichideze” de mâine până duminică seara. De pe la final de octombrie tot aprovizionează cu diverse în vederea BF.

Deci, rezon.

Eu am avut varianta cu spf si mi-a placut, avand tenul uscat. Ar trebui sa fie ok si asta.

Am impresia ca suplimenteaza. Nu stiu cum procedeaza si cum le functioneaza site-ul. Dar oricum cred ca nu e repede. Precis s-au vandut zeci de mii de bucati.

Nu par să, adică sigur azi n-au făcut-o și m-aș mira s-o mai facă mâine sau poimâine. N-au mai pus nimic nou și cam toate produsele din promoție sunt out of stock.

Mă rog. Să zicem mersi și pentru-atât :smiley:

Nu stiu cum a rezolvat @Mother_Abigail, dar a fost randul meu sa ma iau de DPD. Jalnic curieriat!!!

Stiti ca am comandat de black friday de la deciem. Eh si a ajuns comanda! Joi seara primesc sms ca am fost cauta la adresa pt coletul x si ca nu am fost gasita. Sa dau telefon la nr…pt a vedea cum intru in posesia coletului. M-a luat cu nervi imediat! Pai frate, eu pun mereu adresa de livrare pe aia de la birou, un la orice ora din cele 24 este cineva la receptie si primeste coletele daca e nevoie. Cum ati reusit voi sa nu gasiti pe nimeni acolo???

I-am sunat inapoi. Aaaaa pai stiti, asta e mesaj standard, de fapt colegul nu mai livreaza azi. Asa si daca nu mai livreaza azi ce ma intereseaza pe mine? Sa livreze luni, nu ma intereseaza alte variante de a intra in posesia coletului. A ramas ca livreaza luni! Presimt ca ma voi enerva, dar astept pana luni.

Îmi veniră marafeturile. Pentru mine, noutatea e doar Buffet, deci n-am mare lucru de raportat. Sunt maxim de ciudoasă că nu prinsei și eu Niod.

Tu esti foarte tare ca ai primit livrarea de black friday. Eu de-abia azi… ta-naaaa! Am primit coletul ala pierdut de DPD la inceputul lui octombrie si retrimis de Deciem dupa ce i-am amenintat cu subiect si predicat, ca o dadusera si ei in temporizari cu mine.

Ala al meu de black friday nici macar n-a fost impachetat inca. Creca m-au pus pe lista neagra.

Îl trimit ei, asa a fost și anul trecut, unele colete au plecat mai greu.

Recomandari noi la Deciem. Interesant…

Previously, we did not have a contraindication listed for the use of direct acids/Vitamin C with any of our peptides. However, we now have a huge arsenal of these products and some of the formulations are more susceptible to hydrolysis with certain types of Vitamin C or acids.

Instead of developing a complex guide listing the compatibility of each of our peptides with each acid and Vitamin C, we have adapted the following approach to maximize efficacy for the maximum number of people:

It is best to not use Peptides in the same routine as the following products: Direct acids, LAA (L-Ascorbic Acid) and ELAA (Ethylated Ascorbic Acid). In addition, we would recommend avoiding the use of products containing copper peptides in the same routine as strong antioxidants as well as direct acids/LAA/ELAA.

Ha? deci până la urmă o să-mi cadă fața și o să am motiv să te deznod cu bătaia? :roll_eyes: