Deciem

Nu-mi știți calitatea de negociator! Madam @Nancy ar fi alergat cu mine. Vă jur! :grin:

Eeeee, nu vrei sa stii prin ce am trecut sa o fac sa faca anumite lucruri :joy: Ca suntem la Deciem, inclusiv sa foloseasca produsele astora am dus o lupta colosala. Crede-ma, nu o faci sa alerge. Incaltarile de alergat le tine in pivinita :roll_eyes: Cred ca se ruga sa i le fure cand au dat spargerea si i-au “botezat” boxa.

Nu că mă îndoiesc de calitățile-ți diplomatice, dar n-a reușit nici @Queen, și crede-mă că-n afară că nu m-a bătut cu tocătorul de șnițele, a încercat orice :flushed:

M-ai făcut să mă duc să le ridic de la Packstation când eram convalescentă după operația stomatologică :unamused:

Care sunt traumatizată!

Bună dimineața. Vreți cafea? Nu vă dau.

Voiam doar să vă informez că este ora 5:15 AM și din oglindă NU mă privește Charlize Theron :smirk: Însă tenul e foarte fin și mătăsos, motiv pentru care există o posibilitate să vă mai păsuiesc cu îmbulinarea. Dar este numai o măsură temporară :face_with_raised_eyebrow:

Eu sunt f mulumita de rezultatele pe care le am cu produsele pe care le folosesc deja de o luna jumate. Mi-au refacut tenul. Nu ma mai irit, nu mai fac cojite, nu mai sunt rosie.

Ati incercat noul cleanser de la The Ordinary, Squalene Cleanser? Sunt curioasa cum e in comparatie cu Hylamide Cleanser.

Am avut de curand confirmarea ca produsele astea functioneaza :grin:

De ziua mea, m-a machiat sotia coafezului meu, a tinut ea sa faca asta pe post de cadou. Tipa m-a mai machiat de vreo 2-3 ori in ultimii ani si ne-am mai intersectat social. Ei, era convinsa ca de cand nu ne-am vazut am apelat la botox, acid hialuronic, mezoterapie si inca niste chestii de care n-am auzit :rofl::rofl::rofl: , nu-i venea sa creada ca de la niste seruri si creme e o asemenea diferenta (mie nu mi se pare atat de evidenta, da’ eu stau cu mine toata ziua :innocent: ). Deci cat s-a mirat si entuziasmat fata asta, ca acolo aveam niste riduri si acu’ nu le mai am, ca porii erau asa si acum sunt altfel, ma simteam zână :elf:t2:‍♀. I-am povestit ce si cum, am toate sansele s-o fi convertit…