Democratia este o continua lupta/PSD ciuma rosie!

Am vrut initial sa pun la topicul de tenis, dar am zis ca l-as murdari cu aberatiile astora. Uite ma, licheaua asta, cum face el experimente sociale pe carca Simonei, lanseaza rahaturi pe FB de dragul de a starni reactii.

Hahahhaha, daaaa, vazusem faza.

Pacat ca e Simona noastra ff iubitoare de tara pentru ca ar merita sa isi ia cetatenia in alta parte si sa le reteze nasul astora care fac populisme pe spinarea ei.

http://bazavan.ro/2018/02/dau-o-masa-la-cel-mai-scump-restaurant-din-bucuresti-pentru-un-jurnalist-care-l-intreaba-pe-dragnea/

Ia sa vedem noi cu ce ne informeaza omul :wink:

sa povestesti in caz ca nu-l mai prind, tre sa ies chiar acum si ma intereseaza tare.

Bag o ureche, desi ma omoara cu zile cum se exprima si vorbesc omuletii astia de carton. Sunt insa extrem de curioasa sa vad ce bomba vor mai arunca in aer. Vad ca sunt activi dupa maratonul de ieri tinut de Kovesi.

Ce nu fac eu din dragoste de tara si speranta de om prost.

Mi se ridica parul pe mine cand il aud pe nenea asta cum se exprima si vorbeste.

ā€œpentru a participa la IEVALUAREAā€

Aveam o analfabeta pe post de profa de chimie in generala: ā€œcopii astazi facem iiiiiexercitiiā€. Si asta e la fel ca taranca aia adusa cu forta la oras.

Gata? a terminat? ce-a zis?

A fost pe principiul ā€œm-am dus bou si m-am intors vacaā€.

m-a tampit de cap cu ā€œieeevaluareaā€ lui. Nimic deosebit. E bine :wink: A dat din gura pe tema vizitei din Japoniaā€¦vorbe goale.

Ne ameninta ca vine joia viitoare cu un raport :smile: :smile:

Cred ca iar se ia niste Xanax cu pumnul in PSD ca tot n-a revocat-o asta pe Kovesi.

Pai si de cand naiba iese maimutache asta cum are chef sa spuna nimic?
Ce-am mai ras azi de spumele lu Udrea pe tema lui Kovesi pe fb.

Maimutache este ministrul justitiei. PSD-ul il asteapta ca pe painea calda sa le zica si sa actioneze impotriva DNA si restul.
Asa ca azi toata lumea il astepta pe om sa iasa sa zica ceva :smile: Si a iesit. Hai bravo si la mai mare :smile:

Stiam ca la ora asta ies presedintii, prim ministriiā€¦
Ba, dar daca n-ai nimic de zisā€¦ cine pusca esti sa vb de plimbarile tale??

Eu zic merci ca a vorbit doar cateva minute. :smile: :smile: Pentru ca omuletul asta are potential sa te nenoroceasca cu vorba lunga si proasta :smile:

S-a amanat o sedinta si am dat drumul la DIGI.

Asta isi povesteste CV-ul?!?!? :joy::joy::joy::joy:

@Sibipa Mie imi este mila de bietii jurnalisti. Parol. Eu am casca in ureche dar il bag pe ignore pe tantalau.
Dar aia saracii?!?!

Sunt de aceiasi parte a baricadei, @Daria, #rezistam cu totii, trebuie sa auzim ce spune.

Nasol ca e frig afara. E clara directia. Incredibil tupeul mafiot.

Cata bataie de joc, sa citesti de o ora fara sa raspunzi la intrebari.