Democratia noastra cea de toate zilele

Cica si-a schimbat programu si vine pt nu stiu ce sedinta a parlamentului

Ce mah?! Mamelucul asta oportunist merita batut la curul gol si cu linia la palma.

Va rog frumos, explicati-mi asa ca pentru o nebuna, isterica, proasta, in ce tara NORMALA din lumea asta criminalii primesc PERMISIE?!

Mi-a stat ceaiul in gat, mi s-a revoltat fierea si simt iar cum nici cele mai birjeresti injuraturi nu sunt de ajuns pentru ce se intampla in Nigeria aia europeana.

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-22834760-detinut-condamnat-15-ani-inchisoare-dupa-violat-fata-13-ani-dat-urmarire-dupa-primit-permisie-nu-mai-intors-penitenciarul-botosani.htm

Da frate, când ăștia se iau la bătaie peste gard aici. Dar cică suntem pregătiți pt orice :metal:

Pai normal ca suntem ff pregatiti. Oamenii de la putere ne-au predat deja tara.

Nu domnule, permisul de muncă să fie același ca și timp în toate statele. Nu mai ai voie, după primul permis, să-ți reînnoiești dreptul de muncă, ca să fii obligat să migrezi în Europa. Așa, dacă ajunge în Germania și tot primește drept de muncă, deci nu o să se întoarcă în veci în Croația, România de unde a plecat. Maxim 5 ani și, la revedere, să te duci în altă țară să îți cauți loc de muncă”, a explicat Teodorovici.

Asta conduce finantele unei tari :wink:

:astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

E pe etnobotanice!

Dobitocul asta are impresia ca europenii stau sa caste gura la elucubrațiile lui și imediat își modifica legile dupa cum visează el noaptea. Și cred ca este doar începutul unui șir de inepții. Stați sa vedeți când vor ajunge ei acolo, sa pună toată Europa la punct, ce atâta dezmăț?!?

Băăăi, dar Chirpici ăsta e deștept ca oaia capie. Păi exact asta e ideea, boule care ești tu bou: să nu se mai întoarcă omul de unde-a plecat!

1327786801463_3102482

Unde l-au gasit si pe discotecarul asta de Teodorovici? Ia auzi la el, iti iei familia si te muti la fiecare 5 ani! :joy:

Sunt fascinanți oamenii în prostia lor, nu știu cum sa se faca de rahat mai cu spor la Bruxelles. Hai să-l vedem cum se duce el cu propunerea asta :))))

Hahahahahah! Huoooo, burghejilor care sunteti voi burgheji si sugeti sangele poporului.

https://adevarul.ro/economie/stiri-economice/anre-sapuna-taxa-centrala-termica-apartament-1_5c06687bdf52022f751c86d3/index.html

Romanii nu au veste galbene.

Nu au veste galbene pentru ca pica daca nu curge. E tara perfecta unde orice prostovan poate trai pe picior ff mare daca stie cum sa fure si daca are relatia potrivita.
La ce sa isi spuna veste galben?! Esti nebuna?! Oameni care nu stiu ce e ala un interviu de angajare, care nici macar nu au auzit de cuvantul “meritocratie” sa se revolte impotriva unui sistem care incurajeaza hotia si impostura?!
E o chestiune de supravietuire pana la urma. Nu e nici unul prost sa isi dea singur foc la veniturile care vin usor, prea usor.

Ma rog, sa ii lasam sa suga cat mai au ce. Ceasul ticaie, visteria e goala si tara e tot mai fara forta de munca.

Ia uite:

Sigur, sigur, astia sunt niste oameni pe care ii revolta extrem de tare hotia si incompetenta.

Poate li se îngroașă dosarele și cu ceva omoruri din culpa.
Dar nu ai văzut mai nou cum amenință că pleacă, dacă nu sunt lăsați în legea lor??

Am vazut. Dar cand tupeul ordinar e la putere si cand de mai bine de doi ani se promoveaza exclusiv ideea ca doar legea junglei si a hahalerelor mai conteaza acolo, cum sa ne mai asteptam sa nu vedem tot mai multa sfidare?!

Ce dosare penale…cine sa mai faca dosare penale?! Au dat foc la tara. Din pacate o sa culeaga “roadele” si putinii oameni de calitate care mai sunt acolo :disappointed_relieved:

Plange sufletul in mine dar pe partea cealalta am inceput sa imi doresc tot mai mult dezastrul total.
Sa se duca dracului totul…dar asa la modul ala de Venezuela! Doar cand vor incepe sa se calce in picioare pentru un colt de paine vor intelege animalele alea proaste, din tara, ca totul pe lumea asta are un pret.

Vaiiiiii, asa cevaaaaa :rofl::rofl: Pai ce facem mai nene, s-a golit visteria?!

Ia, liniste! Se trezeste putin din somn domnu’ Presedinte de scara.

N-am fost pe faza, ce-a zis? In afara de placa cu penalii, ca aia o știm deja.