Documentare

Mie mi-a dat fiori, tipa! Profilul perfect al psihopatului.
Nu ca el ar fi fost vreun imaculat, dar ea e de departe, mult mai malefica!

Daaa, tipul psihopatului extraordinar de inteligent. De asta zic ca mi s-a parut fascinanta femeia. Plus faptul ca era si fff educata. Reteta perfecta.
Si, intre timp fraierii o mai puneau de o spirala si donau bani pentru nemurire si viata de apoi traita numai intr-o nirvana :smile: Ohhh, dulce naivitate.

Ohh, iar faza cu homelessii pe care i-a pus la dieta cu Haloperidol :open_mouth::open_mouth::open_mouth::open_mouth:

Da, ce sa mai, asta este fix din categoria: Viata bate filmul.

Salmonella in restaurante, instalatiile secrete de sub casuta ei, ascultatul telefoanelor TUTUROR! :astonished:
Diabolica fiinta!

Eu nu l-am vazut inca, dar Osho mi se pare fascinant. Cand ii citesti cartile si pentru de alta parte stii ce-i poate pielea…:smiling_imp::sweat_smile:

Uita-te la documentar pentru ca e de milioane.

L-am vazut si eu. Impresionant cat de mult isi doresc oamenii sa faca parte dintr-o poveste si cat de departe pot sa mearga cu faptele, numai ca sa pastreze magia (puterii). :astonished: Posibil ca Osho sa fi fost un vizionar care si-a depasit timpurile sau doar un sarlatan cu vorbe frumos impachetate. Si-nclin spre a doua versiune. :stuck_out_tongue:

Si eu!

Ditamai liderul spiritual, lesinat dupa lux si bogatii.
In timp ce pulimea finantatoare, ‚Äúse bucura de viata simpla‚ÄĚ. Siktir!