Doza de cafea

Daaa, in Irlanda chiar e o scuza. Dar bogatanii astia de aici se cam fac de mirul lumii cu lipsa asta de organizare si bun-simt.
Aratau ieri pe BBC pistele aeroporturilor din Londra: un strat subtireeee, extrem de subtire de zapada. Totul inchis si stateau sa se uite ca la muzeu la pulberea aia de zapada de pe pista.
Sa cheme nene niste est-europeni sa dea la zapada daca ei sunt asaaaa in soc. Da, m-au cam luat dracii pt ca pe bune ca e nu soc si groaza afara. Doar un strat subtire de zapada si frig. Nimic care sa necesite toata panarama asta.

@albinuza in Scotia chiar a fost zapada si vijelie mare de tot.
Aici insa…doar un scenariu bun de filme cu prosti si lenesi.

O primavara frumoasa, fetelor! @Samoa, sa iti traiasca gagicu si sa va iubiti mult :sunny:

Bai frate, dar aveti ceva zapada acasa, nu gluma. Cica diseara incepe ceva fulguiala si pe aici, dar nu cred ca o sa fie destul pentru un weekend la schi.

@Samoa, la multi ani fericiti gagicului!:clinking_glasses:
Cumnatu’ ce mai face, cum ii e cu tratamentul? S-a imbunatatit ceva?

@Samoa la multi ani gagicului!
@Queen, cum a fost cu japonezii?

A fost super ok. Am vorbit primele 4 ore aproape non stop :joy: Dar ma rog, asta nu e ceva nou pt mine :grin: Finalizam negocierile in Japonia unde o sa am parte de cherry blossom, nu de zapada asta imputita :rage:

Bravo! Japonia!! Au japonezii niste branduri f misto de skincare :grin:
@Samoa, sa-ti traiasca gagicu!

da, am mai fost pe la ei :grin: stiu ca au shiseido si in supermarket, probabil o linie anume, nu cea premium. iar cea premium este oricum ceva mai accesibila ca in europa.

Mulțumim pentru urări!
Tre să mă gătesc și să-l scot la shopping și la masă. Asta și-a dorit, asta facem! Ne întoarcem în vreo 2-3 zile, la felul în care face el shopping :confounded:

hait!!! tocmai tu mah comentezi la shoppingul omului? :astonished: si de ziua lui!!! femeie, tu esti spaima shoppingului!!!

Haha, nu, nu sunt. Urăsc shoppingul tradițional, din rărunchi, însă sunt pasionată de shoppingul online. Chestie de confort :grin:

:laughing::laughing::laughing:

Cat de tare e poza :joy:

Vineri, acest dulce cuvant …ma bucur ca se termina saptamana asta, prea multe vesti proaste si prea multa munca…
A dat si p-aci cu 3 fulgi de zapada, sper ca maine sa nu i se mai cunoasca urma!
Mi-as pune asta pe birou :grin:

Happy Friday pe dracu ghem. Doua certuri am tras de azi dimineata si ziua inca nu s-a terminat.

Aparent DPD-ul a stiut ce a stiut, de a refuzat sa imi aduca coletul :smile: S-a pus pe o ninsoare de toata frumusetea.

Ma distreaza astia de aici, cei mai multi n-au multa scoala, in seara asta mi-am comandat un suc de pommel grenade :joy:
Si supele: :grin:

f tari! :grin:

Si, de care comandasi?:joy:

N-am luat supa.
M-am procopsit cu o raceala, nici nu stiu de unde ca astia nu-s asa nebuni cu ACul.