Echipament sportiv

Pfuai, m-am linistit maxim :sweat_smile:

Roz nu-i luam, nici gratis :rofl::rofl:

NB mei nici acu nu au ajuns. Le-am scris alora, cica i-au shipped. zic da, asa ati scris dar la UPS tot Order Processed: Ready for UPS, apare…
Si cu UPS de la altii am primit pachet a doua zi …

Altu’ felul singura veste buna, deschide Office Buildingul un gym, nu e f mare dar e ok, toate aparate noi noute (fara free weights le e frica de dat in judecata …) e ff ieftin si cat sa bagi un cardio dimineata sau un circuit de aparate e f bun. am sa-l incerc

dusuri faine, si alea noi noute si e 24H

Cei mai comozi pantofi de sport ai mei sunt NB si oricat de multe modele am probat, tot la NB m-am intors. Sunt ceva reduceri pentru bocanci de ski, i-am luat lui fii-miu, dar pentru mine inca nu, desi pretul era bun si ai mei sunt foarte vechi, dar sper sa ma tina si anul asta. Foarte multe perechi facute in Romania, drag mi-a fost sa le vad in magazin :slight_smile:

Mie Asics mi s-au potrivit cel mai bine, până acum. Chiar și ăștia pe care îi forjez în perioada asta, sunt atât de mișto, simți că alergi pe nori :cloud:
DAR… Nush ce dracu au făcut, că parcă au alungit încălțările, cumva. Eu am picior relativ mic 36-37, la 1, 70 înălțime. Ăștia noi, îmi fac picioare tăpălagoase rău. Și asta n-ar fi tot! Când alerg mai mult de 6-7 km, de la un moment dat, piciorul tinde să alunece către vârf, lăsând în spate, puțin spațiu, totodată, provocând disconfort la nivelul degetelor.
Așadar, stau cu ochii pe modelul următor, dar în același timp, cercetez alți producători. Dacă Asics continuă cu designul ăsta, bag divorț!

Oh nu!Cum sa iti alunece piciorul in fata cand alergi? Pune un link cu pantofii minune, vreau si eu sa alerg pe nori!

si mie NB mi se potrivesc cel mai bine , am mai avut in urma cu ceva ani niste Brooks de mi s-au nimerit ca manusa. Dar acum na, depinde si de sport, unde ii folosesti etc Pe trails imi plac Merrell etc

Update de la UPS pt azi: Estimated Time****by End of Day Asadar astept cu nerabdare

Ajunsi și perfecți :slight_smile: happy

Ai mei ajung, cica, vinerea asta. Cu o saptamana intarziere. No…las’ ca nu-i bai. Nu-i ca si cum nu am cu ce ma incalta.