French Open - Roland Garros 2018

In mod normal, trebuiau nemernicii, platiti din taxe, sa puna osul la treaba si sa organizeze toata treaba asta, din proprie initiativa.
Din cate am inteles Simona a cerut sa se intalneasca cu oamenii in Bucuresti, intr-o piata. Un gest extrem de frumos si emotionant.
Dar daca nu vor hahalerele, nu vor. Au mare noroc ca isi iubeste fata asta prea mult tara si poporul.

Stau la un metru de teveu »ôi ma ba»õ√Ęi

Asta dupńÉ ce 20 »ôi ceva de min am stat cu ochii pe radar :laughing:

bine na, ma uit si eu, dar aia doi de comenteaza cine sunt? ‚Äúsa se exista‚ÄĚ

astia n-o mai lasa sa coboare. Pai unde te uiti, pe digi? un comentator sportiv si al doilea nu stiu, tot comentator pesemne.

pe digi, da

au sechestrat-o :slight_smile:

in sfarsit

pai nu ai prins comandantul ca-i tinea discurs? si crew cu cadouri etc? Toti vor poze, autografe…
Ce e cu cupa aia mica?

Ce tinuta sportista are, bravo!

Comod :smiley: Am dat si eu acum :hugs::hugs:

hai la pisat ochii :smile:

:smile: daaaa

foarte bine vorbeste

Daa, imi place atitudinea ei si ce si cum vorbeste.

Ma irita insa tot mai mult batutul apei in piua pe nationalism/patrie: ce-ai simtit cand s-a pus imnul Romaniei…
Trofeul este DOAR al ei, nu al Romaniei.

Ce a intrebat aia, de raspunde Halep ca vrea copii dar nu acum?

hai cu olimpiada ba frate, nu va puteti bucura de ce e acum??

Ai vazut? Nu mai, oamenii o stiu pe-a lor.

Cat bun simt are fata asta, cat bun simt: nu are nici o problema cu locatia. Ea prezinta trofeul oriunde…

intrebare despre sharapova, really???

Sunt ca babele astia: cine ti-a scris prima…Petra e mai prietena!!!
Lasati domne fata in pace. Doar nu s-o apuca sa va spuna voua acum, cu cine isi bea berea :smile:

Apropo de Sharapova si Muguruza…ca ele nu au prietene. Asta mica: suntem ca o familie in circuit. :slight_smile: