Game of Thrones sezonul 8

Mi-a placut grozav ultimul sezon, dar pt ca sunt berbeaca si nu puteam sa astept 2 ani pana la urmatorul sezon, am citit lekead scripts de la sezonul 8, asa încât nu voi mai comenta pe aici. Oricum, ce s-a petrecut in ultimul sezon, mi-a placut la nebunie.

Hahahah @Kim nu ai avut rabdare :smile:
Dar ma gandesc daca chiar o sa respecte ce a iesit la iveala. E de bine sau de rau? :smile:
Binili invinge? :smile:

Daria, nu mărturisesc nimic in afara de faptul ca ma voi uita cu aceeași placere si cu aceeași pasiune si la ultimul sezon :slight_smile:

:smile:
Piticaniei îi plac femeile frumoase și are lipici la ele. Nu-l văd cu Arya ever. Sansa îi e sortita.
Pe Arya as vedea-o cu Sandor Clegane sau Jorah Mormont. Trebuie sa fie de vita nobilă și " brave", cineva care sa îi amintească de tatăl ei pe care l-a adorat.
Iar pe Jamie îl văd cu PăsăriLatiLungila în varianta feminina. N-ai observat cum i se scurgeau ochii lui Brienne dupa el când s-au întâlnit la ședința de bloc?
Cersei moare cumva și îi rămâne lui Jamie nepotu-fiu :joy:.
Echipa dragonilor nu cred ca rămâne în formație completă pana la sfârșitul seriei 8. Am așa un feeling ca unul dintre ei moare, si ma gandesc ca dragoneasa e sortita, încercand sa-și recupereze “copilul” din gașca mortaciunilor. Cred ca Jon va avea un rol cheie în seria 8 și se va alege cu un urmaș :wink:
Sa mai zic?
Anyway, sunt curioasă cât am ghicit.

Nu prea, daca luam in considerare spoilerele. Sezonul 8 va fi surprinzator

Un pic de tot ai nimerit-o dar prea mic picul ala :slight_smile:

@Kim Dar tu esti sigura ca n-ai citit niste fan fiction?

Ziggy, spoilerele de la sezonul 7 au cam nimerit-o. Sincer, mi-as dori sa fie fals ce am citit

Le-am citit si eu.
Hmm, vedem.
Oricum, astept cu interes seria 8.

Eu ma pastrez neprihanita :joy:

Și eu:) îmi place anticiparea

ChickyG, esti de-a mea, ma bucur ca nu sunt singura curioasă din zonă :slight_smile:

:smile: Vorba aia: “dacă e trădare, fie. Dar cel puțin s-o știm și noi.”
Așadar, sa privim toată treaba asta ca pe un trailer.
O avanpremieră la ce va sa vină.
Frumusețea serialului nu o va știrbi nicicum. Și poate e și asta parte din campania de publicitate.

O sa ma tin tare si nu o sa ma uit pe spoilere pentru viitorul sezon.
Cat despre asta care a trecut … Executia lui Littlefinger, taiatul gatului ca la porc, fara sa il tina putin in inchisoare, fara sa aiba cateva infatisari la proces si martori, mi s-a parut o alta graba inutila. Puteau sa astepte intoarcerea lui Jon si a matusii sale, sa il ofere ca snack dragonilor.

Eu zic ca o sa mai apara razboinici demni de Sansa si Arya, si nu o sa fie nevoie sa le cuplam cu piticania sau alti bosorogi :smile:
Oare in sezonul urmator Jon o sa isi poarte numele de la nastere, Aegon?
Night King este si el un targaryen?

A început! Am văzut în mare graba primul episod, pe telefon. Nu va spoilaresc nimic :zipper_mouth_face:

Blasfemie! :scream:
Cum sa vezi asa ceva pe telefon? Lipsa de respect!

Pt ca nu mi se încarca pe TV!!! Ca și cum toată populația era calare pe aplicație! Crezi ca mai aveam stare? Am uitat de laptop, de tot! :joy:

Flamândo!
Io astept cu rabdare, sfarsitul sezonului si apoi bag un binge :rofl:

Da, asta planuiesc si eu. Anyway, puteti sa ii dati cu spoilere pana nu mai puteti :smiley:

Game of Thrones inspired menu azi la cantina
“A chicken has no name Salad” :joy: