Hai la o cafea

:astonished:
Hainele imparatului! Pe bune!

In ciuda somnului groaznic, care m-a chinuit la inceperea programului, am gasit energie (nu stiu unde) si am fost deosebit de productiva. Nu-mi vine sa cred, cate chestii am rezolvat!
In 20 min plec la sala, apoi o ardem linistit, pe langa casa.

:roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes::roll_eyes:
Mare e gradina domnului.

Luati si bucurati-va, poate pe voi va ajuta mai mult. La mine ar functiona doar o perna.

Buna dimineata!
Avem cer senin si soare, ne bucuram maxim.
Mi-am facut programare pentru vaccin TBE, martea viitoare, sa nu am surprize cu alergatul prin padure.
40€ costa. Nu e chiar ieftin, dar nah, niciodata nu e ieftin sa fii sanatos.
Abia astept sa plec azi de-aici, imi freaca astia ridichea de mor!
Dar mai e o gramada, asa ca bag castile si muncesc, sa treaca timpul mai iute.

Personal nu imi freaca ridichea, dar nervii sunt fututi oricum. Cate prostii pot debita oamenii asa cu noaptea-n cap?! :roll_eyes::roll_eyes:

Deci pe mine cred ca m-a intepat musca tete. Am adormit aseara pe canapea, in jur de 9 - daca e sa cred jumatatea casei. Imi aduc aminte vag, ca ma tot ratoiam la el: “nuuuu dorm, lasa-ma sa ma uit la film”.
Pe la un 10 m-am prelins spre dormitor. La 6 a trebuit sa ma trezesc. Am bagat multe ore de somn, cu toate astea, cine dracu se simte acum de parca am petrecut la greu cu shot-uri de tequilla?
Iar pe vremea cand faceam asta, fantasctic ce fresh eram apoi la birou :smirk::smirk:

A venit o ploaie naspa, insotita de niste vant ca sa ne arate unde ne e locul, adica in nordul Europei.
Cica trece, pana pe la ora 14 si iese iar soarele. Asa sa faca, eu trebuie musai sa ies la alergat azi.
In rest, am muncit ceva si treaba merge inainte, incet si sigur. E bine!
Hai ca mai e putin si dormim, pe saturate!

L.E. N-au mintit meteorologii, pupa-le-as talentul lor! A iesit soarele! :sunny: :rainbow:
Asa ca peste o ora si un pic, plec acasa si ies la o tura!

Buna dimineata!
E vineri si e soare. Ce poate fi mai placut?
Diseara am Netflix and chill cu gagicu, a cumparat vin si deli. Credeti ca vrea sa ma seduca? :face_with_raised_eyebrow:

S-aveti o zi cum vreti voi, mai dragelor!

Buna dimineata!!!
Soareeeeeeee, vineri si urmeaza weekend lung :smiley: Luni e liber :smile:

Vrea sa te pastreze langa el cat mai mult timp :slight_smile: :slight_smile: Stie omul ce e bun :slight_smile:

Sa te bucuri de el! Noi avem saptamana viitoare, 4 zile libere de joi, pana duminica.
N-am muncit mai nimic si nici nu ma trage ata, dar mai frec buha nitel, ca imediat e ora pranzului si dupa aia, mai planific un curs.
La 15:30, ma carabanesc la sala, bag niste plyo, apoi ma duc acasa, si ma las sedusa! :wink:

Moooaaa, ce mă aștepta acasă :heart:

Atâta s-a migălit, că n-a apucat să-și facă duș.
A făcut și curățenie, în toată casa și a schimbat locul mobilierului în living. I think he’s a keeper!

Bravo fetele!

cat de frumoase sunt :heart_eyes::heart_eyes:
Si snow volleyball?? :stuck_out_tongue_winking_eye: OMG!

Super!
Dar pe tine cand te vedem in echipa RO?:slightly_smiling_face:

@Samoa, cum a fost? :upside_down_face:
Ce tare cu nisipoasele! :heart_eyes:
Eu am tras f tare ultimele 3 zile la serviciu, dar a fost o treaba f productiva. Azi imi simt bine bucile si picioarele de la yoga de ieri, a scos Nina untul din noi cu niste flows.
Am pus rufe la spalat, acusi ma apuc sa coc vinete, azi am program domestic, iar maine mergem iar la gratare, la lac. Maine seara imi ajung 3 belgradeze aici, iesim la un drink.
Un weekend minunat sa avem!

Neata!
20 C la 8 am si se anunta 32 C pt azi.
Imi scot jumatatea la o plimbare cu hidrobicicleta pe lac.

La geriatrice poate haha

A fost un drăgălaș și am băut vin și am mâncat diverse și mi-ho-ho și mi-ha-ha… Ne-a prins 1 noaptea, jucând Elder Scrolls Online :joy::joy:
#the romance has officially left the building :grin:

Rest day, cu soare, 20° și amorul m-a scos la dejun.

Am bătut apoi orașul și magazinele suntem rupți de picioare, dar e fain tare să te plimbi, cu tricou, fără să tremuri, sau să curgă apele șiroaie.

Sa va fie de bine!
Arata scandinav 101% :slightly_smiling_face:
Noi ne-am plimbat ieri prin parcul Plumbuita, intaiasi data. Am intrat si la manastirea cu acelasi nume.

A fost crunt de cald ieri, am dat drumul la aer conditionat sa ne racorim nitel dupa amiaza.
Azi a fost cald, dar a batut vantul. Considerabil, mai bine.
Ne-am biciclit pe lac in IOR o ora in ritm alert. Cand am coborat pe uscat, ne tremurau amandurora picioarele. Dar fu frumos tare!
Mai repetam experienta.

Bună dimineața!
Zău de nu mi se pare mult mai ușor, să muncesc pe vremea asta