Hai la o cafea

Nu te pune ca stie el ce vorbeste, e inginer covertit :grin:

Ahh, ce-mi place cum canta “stand by me” :heart:️:heart:️:heart:️

Eu cred ca-s singura careia i-a placut popa american, decat unul care sa-i tot dea cu aleluia si sa citeasca din Biblie :roll_eyes:

Da, grozav a fost Stand by Me-ul

Eu sunt foarte emotionata.
Ma gandesc ca acum 150 de ani oamenii acestia, comunitatea de culoare, veneau in UK ca sclavi, iar acum o reprezentanta a lor se casatoreste cu unul din urmasii celei mai bogate si puternice monarhii ever.
Pentru mine e un moment istoric, realizat cu acceptul si intelepciunea Reginei.

Si mi-a placut de astia mici, Harry si William, au venit asa frumos pe jos, nici n-ai fi zis ca sunt ei printre restul de barbati in uniforma.
Diana ar fi fost, cu siguranta, fericita.

Fratilor, ce sa vezi?
A mai aparut o coana preoteasa :joy:

Nu imi place deloc coafura miresei. In rest imi place de ea, de ei, tinutele lor, dar coafura… :confounded:

Divin interpretează băietul ăsta la violoncel…

Ave Maria la violoncel :slight_smile: Mor aici :slight_smile:

Am abandonat nunta, suntem in parc. Mie nu mi-a placut rochia. Ok, simpla si eleganta… dar te mariti in rochie de fata mare crescuta la pension.

Ah si preotul sau ce a fost ala…complet nepotrivit cu evenimentul. Cre’ ca Harry o sa si-o ia pe coaja :grin:

Mie-mi place asa, in simplitatea ei.
Suvita aia ii da batai de cap.

Doamne ce hidos este cocul alaaaa :see_no_evil:

Ba eu cred ca nimic nu s-a intamplat fara acceptul Reginei.
Probabil au fost niste concesii acordate pt buna purtare si pt faptul ca Diana n-a fost prezenta.
Mie mi se pare Harry mult mai apropiat, ca personalitate, de Diana.

De parca nu ar avea mii de alte ocazii sa fie simpla. Hai acum, e nunta regala, chiar tre sa aratam ca preacurata, inclusiv coafura, dupa cum bine zice si @Queen.
Boring af.

Tre sa zic ca nici regina nu mi se pare ca a facut mare branza. Ok, e regina, poate sa faca ce are ea chef. Da frate zau, ce culoare e aia??? Wtf!!! :joy:

Rochia e intr-adevar exagerat de simpla, dar mai bine asa decat cine stie ce tampenie zorzonata american style. Dar cu paru, zau asa…

My 2 cents sunt că rochia a fost splendidă, voalul - grandios, coafura - mult prea simplă pentru tiara cu diamante, machiajul - cam preeaaa natural.

Dincolo de asta, se simte efectiv iubirea, e de ajuns să te uiți la ei. Iar cel mai elegant în atitudine și deosebit de atent și prevenitor cu mama miresei a fost de departe socrul mare :slight_smile:

Fistic! Si e mult mai fun decat mireasa! Fara voal si diadema, juri ca-i infirmiera pe front in WW1!