Hai la o cafea

Mie mi-au placut, si mireasa, si regina.
Eu ma declar multumita.

:joy: mno, e de departe a fi chiar preacurata

Regina a purtat mereu culori vii la ocazii. La William a fost galben pui de găină :smiley:

Intre sac elegant si kitch mai sunt si alte variante, pe cuvant!

Nu pot sa ma declar multumita sau nemultumita, ca nu imi aduce niciun beneficiu si nu imi cauzeaza nicio paguba, dar na…e chestie de gusturi exprimate. :slight_smile:

Nah, acu ce sa fac daca parul miresei mi se pare “aranjat” complet aiurea, iar tinuta reginei a avea o culoare pitziponceasca de te doar mintea.

Asta mi se pare ca paleste ingrozitor pe langa ce a ales acum :joy:

Lasa babex sa fie si ea pitzi macar o data, daca mireasa e icoana.

Bai, rele sunteti!
Eu voi fi, cu siguranta, o babeta d-asta colorata :joy:
Daca culoare nu e, nimic nu e!

Mie nu-mi vine sa cred de ce vreme minunata au avut parte astazi.

Sa traiasca mirii!:joy:

Pai mie mi-a placut za regina, mirrasa m-a plictisit rau. Macar daca se ducea mai mult decolteul ala pe umeri. Si manecile alea? Drepte, bufante, cusatura creata? Nu vad bine ca e soare, mai scanez acasa.

Eu cred ca a fost o demonstratie de personalitate puternica, un fel de “je m’en fiche” de rigorile si protocolul vostru british scortos.
In plus, e la a doua casnicie, cat de stralucitoare sa fie?

Aoleu, scuzee, ti am dat tie reply, era pt Queen :))) soarele, bata-l vina.

Io chiar mă întrebam de ce te repeziși așa la mine :)))

Sincer nu cred ca isi permitea luxul asta :grin: e doar putin tarancuta asa…necizelata. Nu e chiar in pozitia in care sa isi fi permis cu buna stiinta arogante de genul asta.

Gata, o facuram si pe asta, l-am insurat pe Harry!
:joy::joy::joy:
Sa trecem la etapa urmatoare: pariurile in privinta urmasilor.
Roscati mulatrii, sau bruneti cu pielea alba?

Blonzi ca bunica paternă :smiley:

Si o poza cu Regina tinand in brate primul duce colorat? :joy::joy::joy:
Viata bate filmul.

Gata, am ajuns acasa si am vazut-o la tv din cap pana’n picioare. mentin parerea: un sac.
Ah, dar ce-mi incepe mieeee, semifinala la Roma intre Rafa si Nole. Ei, de acum am treaba :))))

ah, ca nu ma pot abtine, chiar nu pot. Adica aia i-au luat si bani pe chestia aia? Sigur e rochia, sau prototipul neajustat? Cusaturile alea incretite, nici larga, nici pe talie, nici pe umeri, nici pe langa, manecile… e rochie de neopren? :flushed:
Imi place stilul simplu, dar asta nu e rochie.