Hair Styles, Cuts, Color Ideas & Trends

Mama, ce culoare faina!!! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

Saru-mana :kissing_heart: Nu stiu ce a facut acolo ca e si cu suvite, balayage, draci laci. Anyway, m-am declarat multumita :smile:
In orice caz, buclele alea hipsteresti s-au lasat pana am ajuns acasa :smile: Stiam eu de ce niciodata nu m-am coafat cu bucle si alte minuni de genul asta. Se lasa in secunda doi la pleata mea.

Foarte misto! Cat a durat operatiunea?

Si culoarea, si tunsoarea :heart_eyes::star_struck:

Hmm…vreo 4 ore cu tot cu pozele vietii :joy:

Arati fantastic!

A iesit super @Daria
Au meritat cele 4 ore :slight_smile:

Multam doamnelor! Ma mai duc la baieti, imi place locul :blush:

4 ore??? Da’ di ce bai? Ti-au pus parul fir, cu fir, pe cap? Nu-l aveai deja acolo?
Ce mai de-a rabdare aveti! Eu imi pierdeam mintile :smile:

Nu chiar, dar pe acolo :smile: Suvita cu suvita pusa vopsea, spalat suvita cu suvita, aplicat alt smecleu, tot suvita cu suvita :smile:
Nu am rabdare, insa imi place sa am parul fain in cap. In plus, chiar eram dupa o perioada de stres si oboseala, de ma speriam eu de mine cand ma uitam in oglinda. Mi-am luat juma’ de zi libera de la munca si a fost o dupa-amiaza pt relaxat, citit la greu, baut vin rosu si ridicat capul din cand in cand din kindle ca sa vad ce mai face tanara in capul meu.

Cel mai tare a fost cand mi-a cerut acordul sa coafeze pt poze. Eu, atenta la kindle-ul meu: yes, yes, no worries, do your thing. Ridic capul din carte la un moment dat si mi-a stat inima cand am vazut ca ea lucra de zor la bucle. :smile: Noroc ca erau finute si chiar misto :smile:
Ma gandeam apoi, cum dracu ar fi fost sa imi dau acordul, fara sa fiu atenta, la ceva gen rasta sau ras in cap doar intr-o parte?! :smile:

Eu nu suport sa mi se umble in par! Tunsul varfurilor, e un proces care incepe cu 6 luni inainte de operatiunea in sine. Unde cer foarte clar "nu ma spalati, udati doar varfurile! Nu ma ma plictisiti cu masaje la cap! Nu-mi aranjati freza, ca de-aici ma duc la sala! :smile:
Imi vopsesc radacinile, o data pe luna, la un salon mega hipster (http://www.cybtekk.se/), care din fericire, e la 2 min de-acasa. Ma stiu toti, ca pe-o oaie breaza, ma moscolesc cu vopsea, o lasa, ma spala si ma usuca nitel si gata. Am platit si m-am carat.