Italian Open 2018

Minge de break! Hai!

Nope. 4-4.

e drama serioasa aici, 5-5, 30-30 cate un break intre timp.

na ca s-a enervat Irina pe un avertisment primit de-a-n boulea. E condusa cu 6-5 si serveste Kerber.

Pierdut :frowning:

Domi a castigat primul set cu 6-3! urlatoarea cred ca face record dde erori nefortate. bun bun!

Comentatorul nostru este fan urlatoarea, numa pe ea a comentat-o. El numeste primul set ā€œechilibratā€ :))))) la 6-3, fara niciun break pe partea siberiencei :)))

sper sa nu isi revina ā€¦

ia uite la si la gemene ce agresive sunt:

ha ha ha, si-a iesit pleasca din minti, mai rar asa ceva! :))
Eh, chiar de-si revine putin in setul asta, nu vad sa castige doua seturi la rand. Aia mica nu se lasa.

pfff, break urlatoarea exact cand nu trebuia! Hai piticaniee! fa rebreak acuum!

3 BP! Pome!

si m-a auzit! Break la zero! Acu fa-ti serviciul!

cu biciul pe ea stai :rofl:

Frumuselu pierdu, Dominicu pierdu sa vedem ce face Denis in curand

nu cred ca mai face fata Cibulkova. Ar mai trebui sa dea din burta aia jos. Oricum, daca si o jucatoarea iesita din forma ii face viata grea urlatoarei, asta spune ceva.
Dar iata ca revine in game, egalitate.

creca fura un bagelā€¦

gata incepe denis

A iesit Muguroasa, am stat pana la 3 dimineata cu meciul vietii. greu greu, 3 seturi, decisiviul la TB, muguroasa a avut vreo 2 mingi de meci. A scos-o cealalta pitica atomica, Gavrilova. Un pic un pic imi pare rau, taaaare as fi vrut sa vad azi un meci intre viperele urlatoare. Sper sa aiba Dasha timp suficient de recuperare dupa cele peste 3 ore de joc intens, terminat la 2 dimineata la ei. Cu sharapoaica are la 17:30.

Keys s-a retras, Simo in sferturi.
Impertinenta cu Konta vad ca lupta in setul 3

A dat bir cu fugitii? bun! Restul sa se lupte toate, cate 3 seturi si 3 ore :))))

e ranita-n coasta.