Jocuri

Va anunt cu maxima mandrie, ca am bagat un dungeon periculos tare, ocazie cu care am trecut la nivel Champion, iuhuhuh si iahaha, cred ca-mi mai trebuie o saptamana de stat acasa :grin:
In Elder Scrolls Online, that is!

Am vazut acum trailerul de la Dishonored 2 :heart_eyes::heart_eyes: dar apare abia in toamna.
Ce zici @Samoa? un pic assassin’s creed style

Oh, zic ca e nemaipomenit, mai ales ca ciuciu Assassin’s Creed, anul asta. You’ve made my day :heart_eyes:

Mare adevar!

Fallout 4, luat ieri si jucat un picut. Pentru inceput imi pare ok realizat si cu oaresce poveste de tinut in priza.

Nu m-a prins. Prea multa haladuiala si manufactura, caut ceva cu poveste faina si actiune.
Actualul s-a bagat la Overwatch, nu-mi place!
Astept Dishonoured 2.

Da, pare ca e cu manufactura multa. Macar il luai la reducere.

Overwatch-ul nu imi pare pe gustul meu…mai mult comic book style, manga etc

O daaaaaa, abia astept! Am o slabiciume pentru zergi :laughing:

@Samoa ia uite :smiley: pregatiri pentru filmul Assassin’s Creed

Unde e mah emoticonul zabalos?
Offf, cum astept!

Si mah, de ce-mi atrage forumul atentia ca numai eu ma conversez aici?

Hahaha, ca are momente de “batut in cap”. Da-i ignore :wink:

Daa si eu abia astept filmul. Si cred ca vor face ceva tare misto.

ohh daaaa, Tomb Raider :smiley:

Jucati Witcher, e o bijuterie de joc! Are tot ce ti-ai putea dori, poveste misto, gráfica, paisaje, personaje si niste dialoguri delicioase!
Ideea de open worldwide nu tre sa sperie Pe nimeni, eu am haladuit nitel, pana pe la nivelul 5, apoi m-am lasat de fugarit iepuri si manufacturat potiuni din oo de urecheat virgin, ma multumesc cu ce iau din loot (haine si arme) si ma duc pe firul povestii. Alchimia e usor de intretinut, tot din loot si ierburi, care-s peste tot.

Noi ne jucam acum Mafia III. Pare foarte misto, abia l-am inceput.

Amicul favorit joaca ala. E fermecat, which is cred ca o sa-l iau so eu.

Bai da, incep sa confirm. Merita sa il iei. Grafica superba, poveste si dialoguri faine si multa actiune si strategie lasate la liber si care nu sunt taman usoare. M-a prins bine de tot.

ff misto soundtrack-ul jocului

Fallout 4 ? Nu ma asteptam Daria , atunci hai sa vb , ca si io il am :slight_smile:

Joc si witcher :slight_smile: Samoa , i love it !!