Jocuri

Probabil ca sa-l vanda mai scump. Sunt sold out, Gianni si-a precomandat imediat cum s-a putut face asta.

Skyrim. Enough said!

@Daria, Daria, ia uită-te aici:

https://www.google.se/amp/wccftech.com/assassins-creed-origins-two-characters/amp/

Ohh, ce tare!!! :heart_eyes:

According to Liam Robertson, Assassin’s Creed Origins is going to be a vast open world experience taking place in ancient Egypt and featuring two main characters. The game will apparently be much less linear than in the past, featuring a character progression system that has been compared to Skyrim’s.

Am cumpărat Shadow of Mordor, Game of the year edition.

Acum se instalează, numai bine cât dau eu o fugă la piața de pește!
Urmează 4 zile, full joy!

@Daria, iete ce poză a scăpat pe piață

Woaaaa!!! :heart_eyes: :heart_eyes: Abia astept!

In ultima vreme mi-am relaxat neuronul obosit jucandu-ma NBA basket :smile:

@Samoa articolul asta e pentru cunoscatori :joy:

Am murit :joy::joy::joy:

Da :joy: Partea mai putin amuzanta este ca are dreptate :wink:

Ma dau si eu cunoscatoare ca doar am vazut filmul, da? :smile: Tare articolul!

Dada, e bun de citit pentru toata lumea :smile: Dar am convocat-o pe @Samoa ca prea a descris omul bine fix senzatia aia din joc, cand te urcai sus de tot si puteai admira tot orasul.
Cred ca de fapt asta m-a atras cel mai mult la jocurile astora. Atentia la detalii si faza asta cu cocotzul de unde puteai casca gura la tot.

Îmi făcea o poftă nebună să mă sui pe turla bisericilor, ca să bag un Synchronise :joy::joy::joy:
IRL, that is :grin:

Black The Fall - joc facut de romani, puzzle style. Atmosfera fff misto, puzzle-urile chiar destepte iar detaliile comuniste dau o atmosfera si mai creepy :smiley: Imi place. Au facut treaba buna oamenii.

De două săptămâni, joc Albion online. L-am jucat și în Beta, dar mă cam enerva, cu adunat resurse și manufacturat chestii. Ei, acum joc doar la killerit mobs, dungeons, făcut bani și cumpărat armuri și arme. Băi, îmi place, ceva de groază! Am fost cooptată într-un guild (FUtilez), împreună cu Gagicu, evident și pot să spun că suntem dependenți.
Râșnița mea necesită un upgrade, dar Gagicu își ia una nouă și eu o s-o moștenesc pe-a lui. Care e rachetă. Îmi mai trebuie o pereche de căști noi, o tastatură nouă și un mouse nou. Vreo 500 de coco, lejer :slightly_frowning_face:

Ieri mi-am facut upgrade la Diablo si am jucat cu personaj nou, Necromancer.
Ce tare eeeeeeeeeeeee, il ador :heart_eyes:
Acum ce ma fac eu, ca vreau sa joc si Albion cu lumea din guild si Diablo de capul meu.
Si nu am timp! FUCK!

:grin:

Muhahahaha :smiley::smiley::smiley:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: a aparutttt???

Îl joc eu, acum. E…diferit. Dar cool!