Jocuri

Blackwidow Chroma am eu.
Dacă nu găsești în magazine fizice, cumpără online de undeva unde politica returului e ok și mai ales, funcționează!
Happy gaming, copilului! :blush:

Multumesc!:slightly_smiling_face:

Pana la urma a refuzat Chroma si mi-a sugerat sa-i fac cadou Razer BlackWidow Ultimate Stealth 2016, US Layout, FRML.
Nu stiu ce reprezinta initialele, dar sigur fuse dragoste la prima tastare.
E topit de placere.

Intrucat mi-am autoimpus sa nu mai fac cumparaciuni, am extins chestia asta si la jocuri. Si ieri, sapand in rasnita, am dat de Elder Scrolls Online, unul din cele mai frumoase jocuri, care exista.
Jocul ala, mereu mi-a dat o stare zen. O fi muzica, or fi peisajele, nu stiu, dar e minunat.
Luati de vedeti (dinpacate, nimeni nu s-a gandit sa puna impreuna muzica si peisajele, dar daca nu aveti ce face si sunteti curioase):
Peisaje:

Muzica:

ati vazut ce tare e hotelul asta?

Vai cat de tare :smile: :smile: Ce misttttooo!!! :heart_eyes::heart_eyes:

Sa il recomand lui fiu-meu :joy:

@Samoa OMG, ai pus mana pe The God of War?!
Nu imi mai venea sa ma culc aseara :heart_eyes::heart_eyes:

Foarte misto! Fff tare e Spider Man-ul. Trist sa fiu la birou azi :smile:

Io sunt trista ca l-au ales pe Henry Cavill in rolul lui Geralt de Rivia si vor sa puna o Ciri “de culoare, sau asiatica”.
Ca de ce sa respectam noi povestea, cand putem sa indesam niste political corectness bullshit, pe gatul publicului interesat?
No problem, am Netflix, dar n-o sa-l vad acolo, o sa-l piratez. Iete-asa! :face_with_symbols_over_mouth: :rage:

Pentru ca: avem target.

BBC-ul a devenit expert in check-list-uri. Mi se pare din ce in ce mai mult ca isi cam bat joc de banii mei.
Ultima mizerie: o mini-serie - Bodyguard. Totul numai cu femei puse in niste roluri, de te intrebi la modul serios daca e doar trollaj fin la mijloc. Povestea clar irealista. Am schimbat canalul dupa jumatate de ora.

I’m happy!!!

35,210 votes and 1,709 comments so far on Reddit

Fuck,tre sa-mi iau un PS!

Baiiiii, musai tre sa bagi God of War. Chiar a meritat premiul din punctul meu de vedere.