La o cana de vin fiert

Înseamnă că nu-s sonată de tot! :grin:
E vineri, fraților, iar eu mai am o săptămână și mă car în concediu. Nu pot să cred!

Tradatoare mica :smiley:

Hai ca mai ai putin :slight_smile:

Sotul a fost in China anul trecut si m-a procopsit cu un telefon Redmi, cu carcasa de protectie si inel. L-am boscorodit intial, dar cand Iphone mi-a murit subit am zis sa ii dau o sansa. Pana acum sunt ok, nu sughita la orice schimbare ca fostul Iphone si nici nu a costat un purcoi de bani.

da, da… de pret nu mai zic. bine ca nu am dat si bani pe el ca acum ii injuram si mai cu spor :joy: m-am pricopsit cu el printr-o intamplare, de la aia de la banca la care am marafeturile. apple au totusi niste preturi mult in afara bunului simt. in niciun caz nu este justificat pretul prin calitate deosebita sau vreun mare motz in frunte fata de restul producatorilor. puii mei, iphone X la prima strigare incepand cu mia de euro. pe bune??? chiar nu vi se pare ca sunteti nesimtiti mah? :astonished:

bine, nici pe s8 nu am dat vreun leu :grin: ca e cumparat pe firma. la mine telefonul de la munci e tot una cu ala personal. asta pt ca de ar fi sa imi iau lumea in cap vreodata nr de telefon ar ramane cu mine, la fel si aparatul, asa ca nu am niciun interes sa ma mai car cu doua telefoane. dar si cand am platit din banii mei telefon astora de la samsung, totusi nu m-am zgariat pe ochi. cand am renuntat la ele a fost mai mult de moft, nu ca acum de necesitate, desi telefonul inca arata impecabil.

Si noua ni se dau aparatele si se poate pastra si numarul, daca parasesti organizatia. Dar fiind Iphone, pot sa si-l introduca in dorsal, nu-mi trebuie!

@Samoa, iti recomand sa ii face multe upgradeuri de ios :joy: si nu va fi greu deloc, ca astia te servesc cu unul la cateva luni. curand o sa ai motiv sa achizitionezi altul :smile: acum deja ma servesc cu 11.2.5

N-am nicio fantezie cu telefoanele. Pe asta l-am cautat mult, dintr-un ambâț, sa nu dau mai mult de 500 de lei pe un Samsung :joy::joy: Mi-a iesit :joy::joy:

Nici macar pentru asta n-am energie!
Sper sa-l pierd. Sau sa mi se fure, sau ceva… :wink:

trimite-l lui @Nancy :smiley:

Aș ofensa-o! N-auziși că ea s-a spurcat la chestii noi, nu-i trebuie un kkt de 6S,vechi de doi ani! :grin::grin:

Te cred, prin ce chinuri trecuram. Mortala mâța!

Dacă e roșu, aruncă-l încoa’, hai că deschid geamu’ :smiley: Mi-am dorit iPhone roșu, dar nu aveau decât 7 și 7 am decis că nu vreau, nu are aceeași calitate foto/ video :smirk:

Buna dimineata!
Daca-ati vedea cum ploua, ati intelege de ce ziua asta e un chin, desi abia a inceput!
Mai bine munceam de-acasa, saptamana asta! :(:disappointed:
Dar, mai sunt 4 zile si-mi pun palma-n dos si ma car si pot sa ma sufle de praf. Tare sunt spumegata pe ei!

Buna dimineata!
Aici a plouat 3 saptamani zi de zi. Sambata s-a oprit ploaia si am iesit toti afara ca ciupercile dupa ploaie. Am stat toata ziua afara, am profitat cat am putut ca cine stie cand va mai fi uscat iar.
Azi ploua.

Cum sa fac rost de un pic de chef de munca?

Te gandesti cat de bine esti platita! Daca nu, te gandesti cat de importanta e munca ta, pentru bunul mers al companiei.
Pe mine m-a luat durerea de cap! :roll_eyes:
Dar s-a oprit ploaia, macar atata bucurie sa am…
Moama si ce incet trece timpul!

La multi ani fericiti alaturi de cei dragi, @Daria! :tulip:

super…nu ma pot obisnui cu android si samsung S8 e prea mare pt mana mea :joy:

m-am gandit, vreau telefon fix!

Eh, lasa ca te inveti tu cu Android si exista functie pentru adaptarea ecranului, la maini mici!
Atata necaz, sa ai tu, in viata asta!

Foarte greu, am plecat din pat, in dimineata asta. Am stat inca o ora, dupa ce-a sunat ceasul si -am facut nimic. Pur si simplu am stat.
E soare! Si AMR 4 :smile:

nu mai zic ca deja cochetez cu ideea de retur :joy:

Ok si ce pui in loc? :smile: