Madrid Open 2018

asta voiam sa scriu acum :)))))))
mda, ce sa zicem, ne-om descurca si fara ea :))))

Ce Rafa cu Nole a visat comentatorul? Joaca azi, dar nu intre ei. Nole cu edmundosu, iar Rafa cu biet Monfils.

am vazut ca ai scris mai devreme dar nu am apucat sa raspund
s-au incurcat ca deh e grele circuitele din interiorul capului

Omuletul ma deprima, zau. Cand aud ca e el, ma ia cascatul. Numai comentarii fara sens, cum respira aia, ce are cealalta in interior. Mi-a ramas in cap minunata fraza de anul trecut de la meciul lui Andy pierdut la Monte Carlo.
ā€œjumatatea din interiorul lui andy vrea sa castige meciul, cealalta jumatatea nu vreaā€
nepeleul mamii tale de nepeleu.

eu evit sa ma uit in romana dar azi dimineata nu aveam timp sa caut alt linkā€¦ e extrem de penibil

Cred ca una dintre cele mai mari bucurii ale mele cand se apropie un GS, este fixx lipsa lui Zancu de la microfon. Eurosport are comentatori mai ok, imi place gagica aia, Luminita Paul. Era un site de meciuri live parca, cu plata. Cand voi schimba rasnita, cred ca ma abonez la aia :)))

Bertens - Caro. Vad ca e 5-2 pentru Bertens

l-a luat setul 1. sa vedem daca ramane pe pozitie

Ma iau nervii capului, Nole o ia de la edmundossu, digi3 da bautista agut cu unul. A dat domnuā€™ si au terminan. Poate se indura si dau setul 2 la Nole.
Go Kiki!

Brtens a inceput cu break setul 2, bun bun.
Nole la fel, tot cu break. Nu mai e asa bun.

:slight_smile: nu ti-e mila de Nole nici o clipa:grin:

cat e pe partea luā€™ Rafa, nu! :))))Doar daca joaca cu federica, atunci da, sunt fan! :grin:

nu-l poate jena pe Rafa in conditia actuala. intr-un anume fel e mai bine pt Rafa ca stie cu cine are de a face. astia tinereii is mai periculosi. a ajuns si caro pe board in setul 2

Edmundosu a recuperat. Acu sa tina serv!

a inceput cu scurtele Caro

edmundosu n-a tinut. face 3-1 Nole acusica.

kiki trebuie sa castige in 2 seturi. sa nu o lase pe caro sa castige incredere ca e maestra la 3 seturi. plus fizic super rezistenta. maratonista

incepe si pleasca 1 cu Sloane

Kiki face break iar si serveste pt meci!
hai, spirite, inca un hop!
La Sloane cu Pleasca 1, oare care ne-ar conveni mai mult?

pleasca nu se misca atat de bine desi are serv bun , sloane cand e in zi buna e devastatoare dar e foarte neprevizibilaā€¦ important e Simona sa stea flamanda