Madrid Open 2018

gata? s-a dus? Da, s-a dus. Naspa.

n-a avut raspuns astaziā€¦pacat

nu a fost in apele ei. Multe erori. Pana la Roma, mai vedem baietii, iar la fete tinem cuā€¦ Petra? :grin:

cu Petra clar (sau macar kasatkina)
shapovalov vreau sa il bata pe raonic acu

Ce-am facut mai?! Nu ne-au mai iesit vrajile. Eu nu am mai apucat sa vad nimic pt caā€¦uzina.

Clar tin cu Kvitova sau Kasatkina.

hai kiki

3-1 pt urlatoareā€¦ppfffffā€¦chiar nici o pasenta sa nu iasa azi?!

Las ca a recuperat. Acum sa tina serviciul.

urla descreierata aia pana cade mingea.

bine ca nu ma uit

3-3 si 30-30 pe serviciul basmutei.

Nu, dar serios acum, chiar e fair play si ok ca o lasa astia sa faca in halul asta??
Pe bune, mi se pare ca in unele momente este extrem de evident ca face inadins si din ce in ce mai tare.

Nu in unele momente, tot timpul!
Nu e ok deloc, dar nu vezi cate i se inghit? toti tre sa faca ciocul mic, ca siberianca vinde. de mai bine de un an toti se inghesuie sa ii dea Wild Card. Nu a trecut nici macar o data prin calificari! dupa suspendare pt dopaj. Ce sa mai fie fair play cand e vb de individa asta??

Zic asta pentru ca si alte jucatoare tipa: mai mult sau mai putin tare, mai des sau mai rar. Nu mi se pare mare lucru.

Numai ca nesimtita asta chiar are momente (dese daaa, fff dese) cand urlaaaaa cu ura maxima din toti plamanii, fix cand se duce mingea la adversara. :rage::rage:
Tactica nkvd-ista :smile:

Aaahh, si sa nu uitam de timpul pe care il petrece cu serva :wink: Mai baleaza, mai ofteaza, ma da un ochi peste cap teatral, mai face 1656456 de pasi, mai face o vrajaā€¦intr-un final haiiii, treaca de la ea ca serveste si diva.

Binenteles ca a luat primul set :roll_eyes::roll_eyes:

hai sa ia Kiki setul asta, ca nu duce yeti 3.

vad ca e la 3-0

cu 2 break-uri chiar.

cacadossss!! Are Kiki ceva probleme cu piciorulā€¦glezna.