Mondene

Tare frumusica a fost! :heart_eyes:

Frumoasa s-o pici cu ceara, nu alta! :heart_eyes:
Leonardo are o mandra noua, binenteles VS model, Nina Agdal

La fata imi aduce aminte de Drew Barrymore la tinerete. Are un cur…:heart_eyes:

:joy: Nu esti pe craca ta!!

niii la el, ce tinerica si-a tras Leo :smile:

Frumusica Cibulkova. Si ce rochie si-a tras, nebuna ! :heart_eyes:
Nu stiu ce găsesc gagicile astea la Leo. Toate tinerele si frumoase foc. Sau probabil pe astea mici le vrajeste mai usor.

Si mie mi-a placut ff mult rochia ei :heart_eyes:

Eh, copilele cred ca sunt flatate ca le baga asta in seama. Daca o tine tot asa, o sa vorbim de pedofilie in cazul lui :laughing:
Adriana Lima si Sami Khedira sunt impreuna pe Mykonos. Nu schimba intimitati (in public cel putin), dar ma gandesc cum s-or fi gasit sa mearga numai asa, prieteneste, impreuna la mare?

Hahahaha, chiar ca daca o mai tine in ritmul asta ajunge la caz penal :)))))))))))))))

Azi s-au luat Schweini (Bastian Schweinsteiger) si Ana Ivanovic. In Venetia. Inainte de-a pleca el in UK a fost mult timp cu o bavareza si nici vorba de insurat. Cu Ana e de vreun an jumate… Bate fierul cat e cald :smile:
Aici dupa cununia civila

Ea arata bine (ca daca tot suntem la barfe, hai sa-i gasesc totusi cusur :joy: Sponsorul ar fi putut sa-i dea un ceas mai filigran).
El arata cum arata :smile: (la fata spun), dar mi se pare prost imbracat: din cate vad are pantaloni si sacou pe el, nu costum, ceea ce nu-i niciun bai, numai la mijlocul lui iulie la Venetia nu mai bine isi punea ceva mai deschis la culoare de la brau in jos? Pantalonii stau prea jos pentru lungimea sacoului si-s prea lungi. Si papucii aia din piele intoarsa… :weary:
Anyway, casa de piatra le doresc!

E putin uratel? :laughing:

Jucatoarea de tenis Azarenka asteapta un bebe :smile: puse status pe fb :smile:

Vika?? :stuck_out_tongue_winking_eye: ? Ce tare!!!

Dada :smiley: asta a fost si reactia mea ;)) mini-Vika e pe drum :smile:

La câte are la rever și în buzunarul de la piept, putea sa mai adauge un pix :joy: pentru autografe.

Asta a fost cununia civilă, au facut si nuntă.
Mie îmi place foarte mult Ana Ivanovic, e o zambareata si o haioasa, chiar si pe teren.
Este cea mai buna prietena a Soranei Cirstea.

Marti a fost cununia civila, miercuri (sau Joi) aia religioasa. Rochia asta de la cununie cica a costat numai 200 si ceva €. Arata foarte, foarte bine.
Si ce-au tot zis ca ea l-a calcat pe picior (aici nu exista obiceiul asta), ooooh, iaca ce rezoluta e ea si vrea sa fie seful in casa :joy:
Ea a luat numele lui (nu m-as fi asteptat), numai pe teren va mai aparea sub numele ei de fata.
Eu cred in casniciile astea intre sportivi, ambii au cam acelasi stil de viata, cunosc presiunea sub care sunt pusi, altfel evalueaza o victorie sau o pierdere.
Comentarul domnului meu: alianta mingii mici cu aia mare.
Iaca o poza de la nunta

Si Kerberescu a fost la nunta, a aratat foarte bine

Îmi place foarte mult de Angie. Tare mi-ar fi placut sa castige si Wimbledon.
Tipa in rochie neagra din spatele insotitorului lui Kerber este Sorana.
Foarte frumoasa Ana. Si pe teren e o frumoasa, nemachiata. Cand au pauza intre game-uri si pun camera pe ea, zici ca-i photoshopata.

Frumoasa rau si Sorana.
A fost interesant de vazut ca niciunul din gasca lui müncheneza n-a fost la nunta. Gurile rele spun ca astia sunt inca in relatii de prietenie cu foasta lui si ca Ana i-a interzis din cauza asta sa-i invite la nunta.
Mi-a placut s-o vad pe Kerber in forta, prin iarna/primavara s-a despartit de prietenul ei, a inselat-o cu o pitzi de mare prost gust. Si a suferit, saraca…

Of săraca. Si când îmi amintesc cât a fost de criticată ca vezi doamne este doar one slam wonder si alte prostii, char după ce a castigat si Stuttgart. Ăstia nu realizează ca sunt si ele oameni, trec prin tot felul de drame în viața de zi cu zi. Tot răul spre bine. Caroline Wozniacki a fost parasita inainte de nunta si apoi a mers foarte bine in 2014.

Drăguță foc mireasa, dar coafura nu-mi place - prea simplă, atât la cununia civilă, cât și la biserică.