Mondene

Who the fuck is the …??

Lady Gaga, care se poarta momentan numai asa, cu tzatzele pe-afara, dar jos. De ce-si mai pune zdreanta aia sus pe ea, zau nu inteleg. In fine, e un concept pe care nu-l inteleg.

Eu cand zic ca parca scopul este sa scoatem la iveala numai “soc”, “groaza” si vulgaritate dusa la extrem. :expressionless:

:smile: :smile: :smile:
Probabil americanul de rand e mai greu de cap și nu înțelege altfel cât de available e Ms Gaga pt o relație nouă.

Ce relatie…asta e deja “sunt available pentru orgie” :joy:

Ce relatie noua, s-a rupt cu treaba cu frumuselul ala? In rest… naspaaa…pacat, mie imi placea gagica.

Oribil!!! Si mai e si plina de celulita!

hopaaaaa :smiley:

Apoi cred ca de-un an se tot vorbeste ca se despart. Si unde nu-i foc, nu iese fum…

Acum cred ca numai despre asta o sa se vorbeasca :smile:

eu suspectez ca a luat-o ea un pic pe carari ;))) ma rog, o suspectam de cand a hotarat sa isi taie sanii din cauza ca a gasit nu stiu ce gena bla bla. Ipohondra asa olivia steer style…not my type of woman.

Pai la ea in familie au cam murit ca mustele de cancer (nu stiu daca numai de san). In conditiile astea, plus analiza asta cu gena pozitiva, cred ca m-as fi facut si eu amazoana in locul ei.
Cica ea a dat divort ca nu-i de acord cu metodele lui de educatie a copiilor :rolling_eyes:

Am auzit la radio azi dimineata ca Bradut le cam bea lately si a facut urat intr-un avion saptamana trecuta fix inainte sa bage ea divort…A urlat si la copii ceva de genul asta…aia de la linia aeriana au fost obligati sa deschida o investigatie cu cei de la child abuse…
Daria cred ca si eu as fi facut la fel daca aveam 6 copii si sanse sa fac cancer la sin aproape 100%. Se pare ca factorul ereditar este cel mai important in cancerul de sin.
Adevarul ei il stiu.
Mie imi place de Angi cu toate ale ei quirks. Imi place si Bradut dar cred ca a fost depasit de asa o viata tumultoasa, copii, activism, actorie etc etc

Da, se poate sa am eu idei total tampite aici. Si cel mai probabil as gandi diferit daca as avea copil.
Nu am investigat in detaliu, insa la momentul respectiv mi se paruse o actiune extrema. Dar da, viata ei, corpul ei, doctorii ei.

De fapt pe mine cel mai rau ma iritase toata tevatura creata si faptul ca a fost mult prea mediatizata o problema de sanatate extrem de complexa si de personala. Era o asa nebuneala in media pe tema asta ceva de groaza. Parca mai aveau un pic sa o puna de-a binelea de-o campanie pro-hacuit preventiv.
Si, apropo si de discutiile cu vaccinurile, mi se pare un pic periculos sa aduci in dezbaterea publicului chestiuni medicale extrem de serioase pe care doar un om cu studii le poate analiza si intelege. Noi de pe margine doar citim dar in profunzime putini dintre noi chiar inteleg ce e cu gena BRCA sau altele.
Iar cand apare o persoana atat de cunoscuta si bate apa in piua pe teme de genul asta, riscul ca oameni simpli sa ia decizii heirupiste este extrem de mare.
Dar ma rog, pe de alta parte Angelina Jolie preda si un curs la LSE. Asa ca in mod evident am depasit vremurile in care, in anumite domenii, doar expertii cu multi ani de munca pe subiect, aveau un cuvant de spus.

Eu nu-mi aduc aminte sa fi fost aici treaba asta cu operatia mai mediata decat un alt partz de-al ei.
Acuma cica FBI-ul e pe urmele lui din motive de child abuse. Daca FBI-ul n-are alta treaba, inseamna ca traim intr-o societate mai mult decat parfum.

Ei hai ca asta e culmea culmilor :joy:
vorba ta, poate e totul roz si taman de circuri domestice trebuie sa se ocupe FBI-ul :joy:

Cumberbatch canta spontan cu Pink Floyd
How cool is that! :heart_eyes:

Very, very cool!! :heart_eyes: Ce misto! :slight_smile:

:joy:

"But the former Oasis frontman wasn’t talking about clowns of the red nose and facepaint variety; he was referencing his estranged brother Noel.

Posting a photo of the High Flying Birds frontman during a shopping trip in London, Liam wrote on Twitter:

“Scary clown buying milk last seen in waitrose Maida Vale call the cops as you were LG x.”

:smiley: :smiley: Fanii serialului Suits vor fi in extaz daca e adevarata faza ;)))))

Omul isi ia rolurile in serios :smile: ca tot e full pe aici de agarici din astia mici pe scutere care fac prapad.
Oricum, curajos, mai ales ca derbedeii astia nu ezita sa infiga cutitele in tine.