Mondene

M-as duce si eu sa fac rele pe langa casa lui :smile: :heart_eyes:

Obraznicatura!
:joy: :joy:

Ce falcute a facut el! :smile: Tare mi-s simpatici amandoi :heart:

Si ce frumusica e ea :two_hearts:
Chiar niste oameni tare, tare faini! Si cand am mai citit si cartea lui Agassi cand povestea de prima intalnire dintre cuscrii :joy: a inceput sa imi placa si mai mult de ei!

Agassi a fost preferatul meu cand habar n-aveam de tenis, ma uitam si eu stanga dreapta :laughing:

S-au nascut gemenii Clooney. Ella si Alexander ii cheama, nume normale si frumoase. Panarame de-al de Moonpie, Rainbow-Unicorn sau Sunflower-Warrior chiar ca nu s-ar fi potrivit lui Amal.

Da, sa stii ca!!

Cum sunt copiii lui Jamie Oliver botezati :smile: :smile:

:smiley: :smiley: :smiley:

Parca zicea Zambareata ca si Nole are unul pe drum :grin:

:ok_hand::ok_hand: mi-a placut!

ce draguta a fost Venus!!!

Nu dați cu roșii, dar mie prima rochie nu-mi place deloc. O face să pară mai masivă decât e (de parcă mai era nevoie!), îi ”sugrumă” sânii într-un fel aproape grotesc, ce naiba,… Rochia aia costă cât PIB-ul Monaco-ului sau pe-aproape, chiar asta e ce și-a dorit / tot ce s-a putut face??

hai sa ma laud :joy: intamplator am fost cazata in perioada nuntii chiar in hotelul in care au stat mare parte dintre oaspetii serenei :grin:

in seara nuntii am vazut pe viu o mare parte dintre tinute. ma rog, ale celor cazate la hotelul respectiv. unele (necunoscute pt mine) erau cam nasoale, desi costau probabil o avere. altele erau misto, cum a fost cea a carolinei wozniacki, dar felul in care erau purtate le mai lua din stralucire.

Asta si mie mi s-a parut. Dar m-am gandit ca poate sunt pozele ciudate. Altfel, pare ff inconfortabila toata treaba.

@Queen deci asa, te-ai transformat intr-un monstru social si monden :grin::grin::ok_hand::ok_hand:

@Daria, iti vine sa crezi? :joy: sa nu mai zic ce sociabila sunt de mai bine de o saptamana :grin:

in prima faza nu m-am prins ce se intampla, ca o vazusem deja cu 1-2 zile inainte pe wozni in hotel. stimabila @Nancy facu research si m-a lamurit care ar putea fi cauza. dupa care, in ziua nuntii m-am trezit in plin eveniment.

vreti sa va povestesc si cum ma foiam eu in camasa, top si jeansi in holul hotelului, printre dive intzolite de zeci de mii de euro? :joy: e drept, hotel de maxima fitza, dar cum nu eram acolo pt nunta cu pricina nu aveam niciun motiv sa umblu intzolita alfel decat lejer, nemaivorbind de faptul ca ma intorceam de pe Bourbon street, si prin “locul de pierzanie” numit French quarter nu aveam cum sa umblu la tzol festiv :grin:. asa ca m-am trezit la modul cel mai propriu aproape in mijlocul alaiului, echipata in mare fel si le-am luat la studiat :grin:

Ah, si poze, ceva? Nu esti un paparazzo de treaba!
Super tare!

am cateva, dar nu foarte reusite. mi-a fost cam nu stiu cum sa scot si telefonul sa ii iau la pozat. nah, hotel de fitza, alai fandosit, ceva securitate la intrare…io proaspat aterizata in tinuta de scandal. ma gandeam ca ma iau de o aripa sa ma scoata afara inainte sa ma legitimez eu si sa explic ca in ciuda aparentelor locuiesc in cladirea cu pricina :joy:

Clar nu aveai cum, glumeam si eu. Cum e Caro :heart_eyes: ? La fel de frumusica?

este f. draguta. dar desi in poza da bine in tinute pretentiose, comparativ cu celelalte jucatoare de tenis, in realitate se vede si la ea ca nu e obisnuita sa poarte asa ceva on daily basis.