Mondene

http://bazavan.ro/2017/12/fashion-regal-kate-middleton-2017/

Imi place atat de mult cum se imbraca… :heart_eyes: Are etichete de urmat si totusi reuseste sa nu arate plictisitor.

Si mie imi place mult. Si-a creat un stil al ei. :heart_eyes:

oh da…si mie imi place mult cum se imbraca. si la fel de mult imi place cum se imbraca Amal Clooney.

dar nah, daca ai ceva bun gust si o caruta de bani, nu e foarte greu sa devii un fashion icon :smile:

Ba uite ca nu-i asa de usor, Meghan, care in general e ok imbracata, arata aici ca naiba, cizmele arata ca naiba la paltonul ala si palaria ii sta nashpa rau.

Au fost si ei, ca oamenii, la o nunta. A se admira in mod deosebit incaltarile domnului, YEEZY, modelul Season 6, si felul in care se poarta: cu sosete asortate si cu calcaiul pe pamant.
:rofl:
Ramane omul in continuare foarte… special.

Asta m-a terminat :joy::joy::joy::joy: Cum mai??!?!? Cum dracu sa nu observi ca ai papucii mici? Cum de nu te incomodeaza?! :joy::joy:

Poate a vrut s-arate ca-i un rebel si nu-l intereseaza lucrurile marunte precum marimea potrivita la papuci :thinking::smile:

Or fi papucii ei. In caz ca incep sa o doara picioarele de la tocuri ii incalta pe aia si el ramane in sosete.

Yay! Sa fie intr-un ceas bun!

Una dintre doamnele mele din UK si-a luat vineri liber, sa se uite la nunat Eugeniei :grin: Ia sa-i dau un telefon, sa vedem ce zice de vestea de azi.