Parfumuri

Amu sunt curioasă de-a binelea. Musai sa-l prizez, aromele par fix pe gustul meu. Chiar asta vroiam sa te întreb. După culoare, părea ceva de vară :wink:.
Ia, poate îl comand în varianta de 30 ml.

Eu zic ca merge si mai pe racoare. Chiar cum l-am prizat, mi-a aparut imaginea cu mine mergand la facultate, imbracata cu pulover pe gat rosu si paltonas. Deci da, l-am luat pe vreme rece pe atunci si l-am purtat. Are note fresh, dar nu pe linia asta a aquaticelor. Sper sa-ti placa.

Ce si-a cumparat maimuta ieri? :blush: Truth-ul, imi place si mie de numa. I-am luat si lui Mr. varianta masculina. Si da, nu mi se pare nici mie de vara, cu toate citricile din el.

Ma bucur mult! Ai rabdare cu el, eu nu l-am.perceput juma de sticla dar toata lumea in jurul meu era mesmerizata. Cea mai tare era o casierita de la banca, ma adulmeca mereu din ghiseul ei inchis cu sticla si in final a dat buzna sa si-l ia :grin:

Gata, dau comanda azi :wink:

Sper sa iti placa!

Comandat damigeana de 100 ml. O astept cu nerabdare.
Revin cu feedback :wink:

Aoleu, te-ai infipt direct la al mare. Sper sa nu ma fugaresti :))))

Asta suna pe gustul meu, trebuie sa-l adulmec

eram convinsa ca v-am povestit de un parfum de mi s-a transformat in obsesie. Cred ca ma senilizez :slight_smile:

Oribe Côte d’Azur Eau de Parfum am primit o mostra si am ramas marcata pe viata:) Acum sa vedem cand ma indur sa dau banii pe el…

With its sun-drenched notes of Calabrian bergamot, white butterfly jasmine and sandalwood, Côte d’Azur embodies the glamour and heat of the legendary destination.

Wow, sună interesant!
Tell me more, cum ți s-a părut, cât țin notele de vârf? Cât de dulci sunt alea medii?

nu sunt dulci, eu urasc ce e dulce…
are ceva misterios , patrunzator insa placut si delicat, feminin dar ferm… tine mult si notele de varf sunt settled asa, nu dispar definitiv

se intelege ceva din ce zic? :))) il iubesc asa ca nu pot sa-l critic :))

Da, se înțelege
Îl caut! Dacă o fi să te copiez, te gândești și tu că imitația e cel mai sincer compliment :wink:

Trebuie sa încerci pe pielea ta in mod cert.

Oooo, suna fain rau de tot parfumul asta! Scumpicel deci trebuie musai testat inainte. Trebuie sa caut poate gasesc vreo mostra pe undeva, ca m-ai facut curioasa.

e eau de parfum de-aia e mai scump

Am fost la Nordstrom pt alta treaba si pac mi-a sarit in ochi standul lui Oribe asa ca mi-au construit o mostra si azi sunt invaluita in izul Coastei de azur…si visez…si cred ca daca scap intreaga la neuron dupa perioada asta de heirup major (se termina abia in Mai la sfarsit) am sa mi-l fac cadou ca si premiu de survivor. pentru ca merit

Aici nu dau de el și tare mi-ar plăcea să-l încerc :slightly_frowning_face:

S-ar putea sa fie la saloane de par, Oribe is in principal cunoscuti pt produse de par…Au scos fragrances doar 2 care-s si pt corp si pt par…

Nu e pe nicaieri in magazine fizice, doar online. Si nu pot sa iau parrfum de-a oarba, fara sa-l miros intai, sa-l dau pe piele, sa vedem daca ne iubim sau nu.
Pacat! Eram foarte interesata.