Pisici mai mari sau mai mici :)

Ce fatzaaaauuu are!!! :smile: :smile: E mortal!!! :smile:

Cat de tare! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Imi vine in cap:

“L-ati vazut cumva pe Zdreanta cel cu ochii de faianta?” ;)))))

hihihi
Eu as fi bagat foarfeca in pleata-i, macar pe la ochi :grin:

Mi-e frică! Să nu cumva să se miște și să-l rănesc.
Mâine scapă, bietul, de povară. O să-i iau o greacă de ploaie, că nu-l văd bine, fără blană.

Astept cu nerabdare sa-I vad tuns :poodle::slightly_smiling_face:

Ce scump si haios e :heart_eyes::heart_eyes:

Dada :smiley: :smiley: si eu!!

Aveti putintica rabdare! E la frizer de doua ceasuri, inca nu m-au anuntat sa ma duc sa-l iau, dar plec imediat. Cum iesim de-acolo, intram sa luam o geaca, ca vremea e pregatita de ploaie.

Ii face si suvite? :smile:

Fată, acum am ieșit de-acolo, încă nu e gata. Mai durează jumătate de oră :astonished:
Vai, ce-a mai început să plângă, când m-a văzut! :sob:
E mic și slab și negru, dar are ochi, i-am văzut ochii, sărăcuțul!

Amaratul :heart_eyes: Lasa ca o sa se obisnuieasca cu noua freza. O sa ii prinda bine sa fie si el un picut mai usor.

E nebunie, câtă fericire pe capul lui. Sare ca un miel, fugărește mingile, se mișcă într-una. Se vede că îi priește tunsoarea!

Uiii la el ce frumusel si vesel este!!! :heart_eyes: :heart_eyes:
Vai ce-mi place!! Doamna, nu il pastrezi? :blush: :blush:

si eu zic sa-l pastrezi
hai curaj :smiley:

Phiii, ce scumpete! :heart_eyes: Sa-i fie de bine tunsul si coafatul :grin:

Pfai, ce barbat bine e! :heart:️:heart:️:heart:️
Eu deja m-am indragostit de mutra lui.

Mah, nu vreau să mă atașez de el. E drăgălaș foc, dar nu e al meu și fratele Gagicului e un tip deosebit de egoist, îl poate revendica oricând, din pură tâmpenie. Pentru moment, îl pun pe picioare și mai vedem ce-o mai fi. Un lucru e cert, cât stă cu mine, mănâncă bun și de calitate, e plimbat, fugărit, obosit de joacă, primește atenție, este învățat să fie un câine bun și ascultător.
Dar e numai bunătate, în suflețelul ăsta. Ar face orice, să te vadă mulțumit de el!

omg! Ti-au dat alt catel :))))

Măgăroiul ăsta, îmi ascunde șosetele. Ies cu el de 4-5 ori pe zi. Iau șosete noi, de fiecare dată, că nu le mai găsesc pe alea de mai devreme. Azi dimineață, am avut una roșie și una neagră, că nu le găsesc perechile.
Acum vreo 10 minute, fugea prin casă cu o soseta roșie în gură. Mai devreme am găsit una neagră, după draperie. Iar acum văd că a făcut o pasiune pentru papucii mei de balet.