Putina mişcare nu strica

Bă, ce fain fu la Bodypump! Am mai pus doo kile la picioare și spate, ce fain le-am simțit!
Acum, mănânc rezervele naționale, ale unei țări mici, diger și o tai la trail. 20°. Nu bun!

Luați niște poze de la trail-ul de duminică.
Foarte frumos la pădure, dar greu tată, greu, greu de tot. Și cald, ca-n iad!

Foarte frumos!
Eu sunt ca bătută cu maiul…7 ore de nisip ieri

7 ore, inuman!

Azi rest day. In cel mai fericit caz, o sa bag niste streching diseara, inainte de somn.

Copilul se duce maine la un workshop de stat in maini, la Dublin :joy::joy::joy:

abia astept sa vad poze :wink:
Era prea frumos ieri si am iesit la o tura de 6km doar plimbat in ritm alert apoi m-am rulat cu pressure rolleru…azi ma intorc la nisip si maine fac pauza

what dis? :thinking:

Aha! Acum stiu :grin:

O sa te cam caut pe la NY :wink:

Phii, neaparat sa bei si sa mananci ceva bun in amintirea vremurilor glorioase :dancing_women:

obligat :slight_smile: avem rezervare la locul 1 de steak. am sa raportez

Bodypump ieri, power walk 10 km azi, că nu alerg pe 28°.
Aveam buci și craci, dar am sărit peste, bag vineri 1,5 h buci și craci și apoi Crosstraining.
Am transpirat un fluviu, cât am mers

eu am sa merg la BB disara ca ma ajuta la neuron care e cam franjurit. Nu stiu ce am, poate astenie, poate doar prea mult de lucru …

Dupa o pauza de aproape o luna, am fost ieri la varianta body pump de la noi de la sala si azi la trx. Nu stiu care ziceati ca durerea e placere. Am simtit si ieri si azi ca imi vomit ficatul si m-am chinuit groaznic sa termin ora. Adica eu aia care puteam duce 2-3 ore consecutiv, zici ca nici nu a existat. Groaznic de repede se pierde forma fizica :open_mouth: Cred ca am zis de 135532 ori ca ma las de sport.

Durerea nu e plăcere. Febra musculară, da!
Dacă ai revenit, la aceeași intensitate, ca înainte de pauză, nu e de mirare, că ești făcută KO. Apoi, două zile la rând? Cam tare, sis! Mai ușurel, trei zile pe săptămână, cu pauze, între ele!

Da, cam la aceeasi intensitate. Ma rog…cat m-a tinut, ca spre sfarsitul orei imi venea sa lesin si nu mai terminam toate repetarile. E prea tarizu sa imi zici acum ca nu trebuia zile consecutive :joy: deja sunt facuta bucati. Ma dor toate!!!

Ma gandeam sa alerg in parc maine. Asta daca supravietuiesc pana atunci.

Eu ies acum la o tură. E ora 5,30. 14 grade. No așa mai stăm de vorbă!

A fost divin! Liniste, nemiscare in toata padurea, doar eu si pasaretul galagios.
Trebuie sa-mi fac un obicei din asta, ca tare e fain!