Seriale - 2018

OK, personajul meu preferat din serial: Mina Okafor

Habar n-am despre serialul in cauza, dar pare interesant ca prea il comentați cu pasiune asa incat sigur il voi cauta si eu pt vizionare. Voiam doar sa zic de Ramsay din GOT. Eu l-am vazut pe actorul respectiv (inainte de GOT) in Misfits, un serial britanic, supernatural, in care a jucat rolul unui personaj foarte frumos, foarte pozitiv, motiv pt care rolul negativ din GOT m-a distrat la maximum fara sa mi-l faca antipatic. Nu pot zice acelasi lucru despre Jeoffrey pe care l-am urât organic pt ca nu am avut ocazia sa-l vad jucand un personaj pozitiv. Si am inteles ca baiatul respectiv, actorul e painea lui Dumnezeu in viata de zi cu zi

Si eu ma uit la The Resident, e bun serialul. Si la The good doctor, am mai scris pe aici, si mai bun

Daca te apuci sa vizionezi serialele cu avocati, iti recomand sa incepi cu The Good Wife, si dupa sa treci la The Good Fight.
Sunt bine realizate ambele si au un plus: sunt regizate de Ridley Scott.

Mai incepu For the people, promite… vazut primele 2 ep

Binge în ultimele zile.

Nu l-am vazut dar pare misto:

La cererea publicului larg, cred ca au simtit ca toata lumea e nerabdatoare sa afle reactia tatalui, acesta a aflat in episodul 5 :joy:
Si?
Anyway, mi-a placut reactia lui.
Sunt cam in urma cu vreo 3 episoade, trag puternic sa le aduc la zi in seara asta.

am recuperat aseara dupa ce am aterizat la polul nord :wink: …deprimanta revenire…

nu e un serial nou, dar n-am mai gasit unde sa-l postez
aseara am vazut primul episod
promite mult

E interesant, am vazut primul sezon.
I weekend am terminat si Lost in space de pe Netflix.

te-ai adus la zi??? ca ma roade :grin:

M-am :joy:
Zii acilea ce te doare, poate ne doare la fel :wink:

Cand sa ne bucuram ca li se-nfiripa mai ales ca se iubesc (desigur, de Lucca gavaresc), bagara pe soacra alterata neuronal pe fundal si apoi, si mai cumplit, cu politica ca vrea sa candideze. wtf
Diana ma distreaza tare cu risul ei, dar incepe sa ma intereseze rechinii din top mai putin decat Lucca, Marisa si Maia.

Cu Lucca e poveste lunga si cu nabadai, dar ne-am mai uita daca n-ar fi asa?:joy::wink:
Mie-mi place soacra-sa, e fix tipul italiencei in varsta si cu bani, un pic sclerozata, vorbareata, amabila cu toata lumea, da din casa fara sa se sinchiseasca, exagerat de protectoare cu “puiul” ei. Care pui e sexi in draci asa indragostit de Lucca :heart_eyes:
Uitai sa spui ca-mi placu rau de tot de fratele Luccai, sper sa mai apara cumva in serial.
Diana n-o sa scape asa usor de amorezul de-o noapte, Maia se cam plictiseste in monotonia relatiei actuale - cred si eu! - iar Marisa devine din ce in ce mai interesanta.
Frate, imi place serialul asta!

daaa, uitasem de fratelo Lucca. cum a citit-o el instantaneu ca-i cazuta de pe oo…

Si-mi place si de Adrian, il gasesc sexy :upside_down_face:

mie nu prea imi place, ti-l las tie :sweat_smile:

Sa vina la mine, manca-l-as! :joy: