Seriale

Am vazut primul episod din Taboo, acu doua seri, nu prea avem cand sa vedem in timpul saptamanii asa ca o plusam in weekend. Ah, ca uitam, a reinceput The 100, asa ca am bagat aseara un episod. Give me more, give me more!

Ah, duminica este ultimul episod din Taboo. Si cum weekendul trecut nu am apucat sa il vad, luni seara ma voi delecta cu ultimele doua episoade ;)))

Am vazut ultimele episoade din The Walking Dead - slava cerului ca au inceput sa isi revina din atitudinea aia resemnata, ca ma scosesera din minti. Incepe asa pe final de sezon sa fie ff alert si fain facut si pe partea dinamicii grupurilor.

Iar azi termin si Marseille-ul in drum spre casa, Netflixul cu optiunea de download sa traiasca ;)) Mai am juma’ de ora din ultimul episod. Mai ce mi-a placut serialul. Daa, ff politic si social, combinat si cu ceva drame sentimentale dar fain. Iar tanarul Gerard Depardieu a jucat misto rau.
Acum trebuie sa vad la ce ma mai uit, pentru ca vreau tot asa un serial european cu politica si alte cele ;))

Asadar daca se termina sezonul, am sa fac maraton Taboo in curand :smirk:

Silver Spoon pe Netflix - rusesc, politist - cu ceva comedie si amoruri :smiley:
Chiar imi place mult, mult de tot! Le au rusnacii cu povestile.

Ce interviu fain :smiley: si tinut de romani :smiley:

bai, eu n-am vazut serialu’ inca si-am mancat din priviri interviul. Misto. De tot.
N-am vazut serialu’, dar am stat la Grand Hotel cand am fost la Stockholm, macar atat :smile:

Da, chiar a facut treaba misto de tot, gagica. Si fain si Tom Hardy pentru ca pare super relaxat si cu durere la bascheti :smiley:
Mi-ar fi placut sa vad insa si varianta in engleza a interviului ;)))

we asta am programat Taboo :wink: yay

Si eu la fel :smiley: Mi-am lasat ultimele doua episoade pentru rasfat linistit :smiley:

Eu sunt muci dupa el :laughing:

Foarte misto per se, ce mai, tare de tot. Dar nu va uitati! Exista numai un episodul pilot de-o ora. Si cine stie cand or mai veni celelalte…

Ohh daaa, suna tare fain. Trebuie asteptat sa se adune mai multe episoade.

Eu sunt prinsa cu Silver Spoon-ul rusesc. Tare misto l-au facut. Au inceput si cu drame cu amoruri, de iti vine sa dai o lacrima asa ca la Anna Karenina. Plus ca arata si probleme sociale cu mafiotii rusi, ceva comedie. Fain de tot.
Am terminat primul sezon de pe Netflix, dar are deja 3 sezoane. Sper sa il gasesc pe undeva cu subtitrari in engleza…desi cred ca dc ma mai uit mult deja o sa inteleg ce balmajesc aia acolo lejer :smile: Este incredibil cat avem preluat din limba rusa :slight_smile:

Silver Spoonul asta suna chiar deosebit de bine.

Am mai incercat sa ma uit la

Ca suna bine. Dupa 2 episoade si-o bucatica mica, m-au pierdut de musteriu. Se poate ca eu sa fiu motivul, ii prefer detasat in scris.

Hai ca am gasit Silver Spoon-ul si pe imdb. Mazhor pe ruseste.

Am incercat si eu sa ma uit la The New Yorker Presents. Nici pe mine nu m-au prins deloc, deloc.

hihi, mie imi place de Ed si muzica lui :wink:

Mno, nu știu ce cântă băiatul, dar dacă joacă în Game of Thrones, e ok.
Numa’ să ne dea odată, că m-am săturat de așteptare!

Pe bune ca am intrat tinta aici sa va povestesc ca m-am apucat de GoT si fix despre asta vorbiti!
Si wow ce tare e!

In iulie abia ne da sezonul 7 si are doar 7 episoade. 8 va fi ultimul si va avea 6 episoade

:angry:
Ca Peter Jackson. Din trei carti, trei filme, apoi dintr-o carte, trei filme…
Si mai astepti si cu anii…Daca aveam de unde sa iau cartile, le citeam si gata. Eu nu sufar de spoilere.