Shopping

Sa il porti cu placere @Hortensie E f fain! Si eu am aceeasi problema cu bijuteriile. Si la bratari e problema pentru ca am incheietura f subtire.
Imi place si bratara mult de tot!! :heart_eyes: ceva de genul asta mi-ar fi placut si mie de martisor :heart_eyes:

Foarte fain inelul. Brățara e de vis, să le porți fericită!

Multumesc de aprecieri! :blush:

Misto si inelul, si bratara, sa le porti faloasa!

Si eu am problema asta cu degete f subtiri. Si parca s-au subtiat si mai tare, imi zbura verigheta cand gesticulam si de aia nici nu o mai port :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Foarte foarte misto inelul @Hortensie, sa il porti fericita!

bratarica este prea cute! se gasesc tot timpul sau numai de Martisor??

Nah, ca m-am facut si eu cu doua bratari :grin:
M-am dus la posta sa ridic plicul primit. Puteam sa jur ca sunt martisoarele cumparate de mine. Cand colo, mama soacra mi-a facut surpriza. A pus si doua, sa am pe alese asa :smile:

Mamă, ce frumoase sunt!
No, păi să le porți cu mândrie :blush:

Ti iubesti soacra :heart_eyes: Ce misto-s!

Foarte bine ti-a facut, asa-ti trebuie! :blush: frumos ca s-a gandit la tine! sa le porti vesela ca si ele :wink:

Foarte faine bratarile de martisor. Am comandat si eu cateva martisoare de aici de la scoala , dar nu stiu de ce nu au onorat comanda :frowning:
Am obosit cautand pantofi si canapea :frowning: Nu ma pot hotara si pace. Cred ca apelez la o vecina sa imi faca cumparaturile, s-a descurcat foarte bine cand mi-a ales draperiile.
Ah, si imi trebuie si covor in sufragerie, cel vechi s-a facut urat si l-am aruncat la gunoi.

ia si tu covor de la costco daca nu esti foarte picky dai 100 lei si la anul daca te plictisesti iei altul…

I-am dat o parte de cadó lu Gagic.
L-am liniștit pentru toată seara, e foarte ocupat să le testeze. Sunt criminale, cred că-mi iau și eu o pereche (aici, voi săriți "NUUUUUUUU!!! NU MAI CHELTUI BANI! Iar eu bag un ninja shopping, când voi veți fi uitat de ele :joy::joy:)

Super bratarile, @Daria Sa le porti cu placere.

@Zambareata cred ca doar de martisor se gaseste genul asta. Eu am primit-o acum o saptamana cand am fost cateva zile in tara.

Danke schon, mandrelor!

Daaa, ma iubeste, nu ma iubeste, dar e fata faina. In fiecare an imi trimite cate un plic cu ceva pentru ca stie cat imi place Martisorul.
Anul asta avuram niste circuri pe mailuri :))) Pe niste dezbateri politice :smiley: In ultimul mail mi-a zis ca “asa am urecheat-o” :)))) Dupa ce si-a continuat totusi sa isi spuna punctul de vedere nervoasa, la sfarsit imi zice “anul asta sa stii ca nu mai am timp sa ma duc sa cumpar martisor” :))))
Asa, ca sa imi arate ca am suparat-o rau de tot. Dar aparent i-a trecut. Am sunat-o ieri sa ii multumesc. Pai nu ati zis ca nu mai aveti timp?! Eeeh, pai am vazut bratarile astea asa frumoase si nu m-am putut abtine sa nu iti iau. Ahaa, v-au trecut dracii ;)))

@Sibipa si eu asa face cum zice @zambareata noastra: un covor mai dragut, mai ieftin…cand ma plictisesc de el, arunc si iau altul. Nu are rost sa dai puhoiul de bani.
Ce pantofi iti cauti? Trebuie sa dau si eu comanda de pantofi saptamana viitoare, pentru ca azi nu am timp iar in weekend chiar nu vreau sa deschid laptop-ul. Am lamurit-o cu numerele, asa ca acum cu Dumnezeu inainte :)))

Mă scuzați, am venit să mă mai laud puțin. Mă duceam cu omul, să ridic pachetul cu ițarii ăi noi și zice el “hai să intrăm la Gym grossisten”. No hai.
Și mâna greblă se făcu:

http://www.gymgrossisten.com/performance-shape-long-sleeve-light-aqua

Al meu e un mov deschis. Flatează pătrățelele de pe abdomen foarte frumos.

Și un țâțier care turtește (fără să doară), ca să nu arăt ca pițipoancele venite să-și expună protuberanțele, în fața băieților cu creier mic, mușchi mari și maieuri adânc decupate.

http://www.gymgrossisten.com/sports-bra-graphite-melange

Eu nu le luam, dar a insistat el, că era ghișeft și nu se făcea să-l scap.

hahaha, te-ai lasat convinsa adica, te-ai impiedicat :grin:

sa le porti mandra si sanatoasa :wink:

Sa le purtati cu placere!
Primul weekend fara gips, am scapat ca apucata in magazine.
Cumparat ochelari pt calculator, rochita in culori pastelate, cipici pt geansi.

Pe rosu erau si mai frumosi.

Ohhh ce misto sunt ambele cumparaturi!! sa le porti cu placere!
De unde ai luat rochita? :heart_eyes:

Sa le porti cu mare placere, imi plac amandoua! :heart_eyes: