Shopping

Asta am vazut, m-am mutat dupa aceea repede la intimissimiul nemtesc.

Frumoase cumparaciuni, sa va poarte sanatoase :wink:

am comandat si eu o rochie de calatoreli…abia astept sa vad daca vine bine sau face cale intoarsa…

Imi place. Relaxata, chic! :+1:

multu. maine apare :wink:

E 100% Zambarescu style :smiley: Pai n-are de ce sa nu vina bine, da’ astept totusi sa ne zici cum e.

Sa o porti sexoasa! La culoarea asta musai asortat un bronz catalan :slight_smile:

sar’na, sa stii tu ca pt culoare am luat-o, dar e una in poza si alta pe viu :slight_smile: iaca cica ajunge azi, asa ca soon enough am sa aflu

N-avusai noroc la colorata… E prea scurta, altfel materialul e foarte fain.
Pleaca inapoi.

Nici pentru mers pe plaja/faleza nu iti place?

Ar merge ce-i drept dar nu, altceva am nevoie :wink:

Păcat! Era tare făinuță.
Pentru vacanță, eu mi-am cumpărat niște rochii din jersey, no name, jenant de ieftine.
Cad perfect, mărimile corecte, s-au comportat impecabil. Fiecare a costat sub 10 €. Recomand o ocheadă pe site-uri de profil, poți avea surprize.

Cumpărături care nu-mi fac placere:

Gagicu mi-a făcut cadó. M-am pricopsit cu jumpers knee :slightly_frowning_face:
Din fericire, efectul e imediat!

Aia e important, sa aiba efectul scontat! sa iti fie de maxim ajutor.
Daca pretul era asa jos probabil ca o tineam dar nu merita sa o iau daca nu sunt 100% incantata. De-aia iau de la din astia cu free returns :slight_smile:

O fi semn ca te asteapta undeva alta mult mai misto :wink:

Tu stii… :sunglasses:

Mai, ma suna traveleristu’ daca vreau nu stiu ce voucher pentru afacerea vietii la magazinul Hunkemöller. De lenjerie intima. In care n-am intrat vreodata, dar tot aud de peste tot ca-si ia lumea chiloti si sutiene de-acolo. Mi-am inchipuit ca-i ca la Palmers si de la astia cumpar de decenii. Ii zic sa cumpere voucherul si azi am tras o fuga pana in mall, la magazinul asta. Jeeez! Intru, incep sa scanez marfa si ma tot intrebam unde o fi marfa misto sau de calitate :joy: Era asa afacerea ca trebuia sa cumpar macar de € 65, o suma nesimnificativa cand e vorba de izmene. Ei, m-am scremut nu stiu cat sa gasesc niste marfa pe care sa vreau s-o iau acasa, am luat pana la urma pantaloni de pijama de iarna si un halat de vara pentru copil. Nu mai intru in magazinul asta cat traiesc!

După 6 ani de serviciu credincios, geaca mea de ploaie, a trecut la casat. Am înlocuit-o rapid, cu drăguța asta:

Am cizme de cauciuc, de aceeași culoare.

Wtf, geaca luată de mine, e la fel de roșie, ca cizmele, nu violaceul ăla!
Mă rog…

foarte faine, ambele si ca-s rosii , se te tina sanatoasa si uscata :grin:

Scufita rosie :wink:
Sa le porti cu placere! Sunt frumoase.
Eu imi luai doua perechi de sandale, ca asa-i sta bine omului :smile:
La sfarsitul verii sa cumpere tot ce-a prezentat interes la inceput de sezon.

Le-am ochit si pe drele acestea portocalii, dar inca n-am gasit marimea mea. Mai caut.

Motanul incaltat :slight_smile:

Sa-ti fie comode si sa te duca mult si bine @ChickyG
@Samoa, cum sunt ciubotele Barbour? Am incercat acum cativa ani de zile Hunter si mi se balabanea piciorul in ele ca in barca (si cica am incercat modele pentru picior ingust). Eu am unele de-ale lui Michael Kors si sunt extrem de multumita de ele. Copilul are Le Chameau (tot foarte bune), dar ma gandesc ca dupa timpul pe care-l va petrece in Irlanda, i-or trebui unele noi.