Shopping

Definitiv UGG.
Eu inca nu stiu ce cadouri sa iau pentru ai mei si pentru matusa-mea, aveti idei pentru persoane +70?
Maica-mea a zis ca pana si la carti, alea pe care si le doreste, apar abia la anul.

De unde vrei sa cumperi? Am vazut pe un site-ul asta la noi, dar nu stiu daca is ok. Eu un classic tall as vrea, sunt f f friguroasa si vreau si gambele la caldura.

Ia uita-te tu aici:
https://www.mandmdirect.com/01/cyber?fh_location=//catalog01/en_GB/website>{mandmgbp}/category>{boots}/brand>{ugg}

Am editat linkul

Niste ceaiuri mai fitzoase, un sal calduros de casmir/lana, creme/lotiuni, produse de ciocolata, daca bea - un sherry (sau ce ii place ei, mai deosebit), un kimono de casa (ori altceva din aceeasi categorie dar care sa fie pe stilul ei), album de arta/muzica/bucate/gradinarit.

mai scriu daca mai vine vreo idee.

Studiez, studiez. Am si eu doua damblale cand e vorba de incaltaminte, sandalele si botine/cizme. Peste pantofi sar mereu, rezolv alea 2-3 luni intermediare cu papuci sport :grin:

F misto site-ul, livrare gratuita in ro, peste 150 lire. Altfel e mai maricel. Si, tipic mie, plec sa ma uit la una, si raman cu ochii priponiti in alta. Ce de sandaleeeeeeeee, la reducereeeee :smiley:
Si tenisii adidas la 29 de lire .

Si au si chestii pentru copii.
Si eu mi-am luat primii mei uggsi de la ei.

Ce tare e site-ul! :heart_eyes:
L-am băgat la favorite.

ce bine ca n-au si-n Canada…
oare de la cate perechi de Uggs in sus se cheama ca esti dusa cu pluta??? :)))

Never! eu n-am niciuna, dar te sustin! :sweat_smile: :muscle:

hahaha ia fa bine si cumpara-ti :))

Pai de aia ma invart de atatia ani pe langa ele, stiu ca nu o sa ma mai opresc. Si de fiecare data vor fi chinurile facerii sa aleg o pereche sau alta.

Ce marime e la Uggs pentru 38? (De ce oare am intrat la topicul acesta?:stuck_out_tongue:)

Se potrivesc marimile normale.
Chestia buna la m and m astia e ca poti fii siguri ca-s Uggs originali.

lotte eu am luat 7 primii, parca noi avem la fel la picior, dar sunt pe fixelea… ultimii de i-am luat de la mama lor australianca i-am luat 8, un pic mai mari dar nu mi se vede degetul in fata…

Da, avem acelasi numar! Deci 8 mi-ar trebui. Pe site-ul traveleristei numerele sunt UK 1, UK 2, UK 12, UK 13, m-am cam pierdut.

astea cu UK nu ma pricep, sa spuna Daria :)) sau Travelerista, ca a luat de la ei!

Pai cand te duci la produsul x, la select size, iti arata si marimea europeana, 38 = 5.5 :grin:

Eu credeam ca UK5 e pentru 38.

Ok. Deci UGG. Ma gandeam din Office shoes sau online de pe Epantofi.