Shopping

Asta ar fi ideal, o sa ma uit ce pot gasi, daca nu, paturi multe, colorate si de sezon.

Ia-ti in august de la Costco, d-aia Kirkland. Impecabili si costa aprox 40ā€¦

Mersi de idee, o sa ma uit dupa ei in vara, dar acum, imi trebuie niste cizme, inca ma uit.

vezi la DSW, poate ai noroc

@Sibipa, sa te tolanesti multumita si fericita, pe noua ta canapea!!

@Travelerista, iute de tot, am nevoei de niste info. Ai cumparat de pe mandmdirect.com? Daca da, au livrat la timp? Sunt produse originale? Ca am citit niste review-uri de ti se face parul maciuca :fearful:
Amicul favorit, tre sa-i ia o pereche fetii, care nu-l lasa sa traiasca, daca nu-i ia UGGS de Craciun. Intelegiā€¦tata de fata!

Eu am luat de la ei, au ajuns in timp util si e marfa originala. Dar asta a fost acum cativa ani, erau atunci si pe pagina oficiala Uggs, ca magazin cu produse originale.

Ok, merci frumos, foarte prompt! :smile: :+1::+1:

Cu drag! :grin:

au reduceri la fashion days asa ca tocmai ce mi-am luat botine :grin:

http://www.fashiondays.ro/p/botine-de-piele-cu-toc-cui-dinah-spice-femei-clarks-p299437-1/?lt=cart

asta ar fi a a doua pereche de incaltari de luna asta, pt ca am mai targuit si de la Berlin o pereche de bocanci Joseph Seibel, sau ma rog ā€¦ un fel de ghete, nu chiar bocanci

https://www.josefseibelshop.de/damenschuhe/josef-seibel-sienna-17-99617-mi720-530

Mersi frumos, e tare faina si mare, pat, ce mai !

Sa purtati sanatoase botosii @Travelerista si @Queen, arata foarte fain
Gata mi-am luat uggsi, ii primesc vineri ieiiii!

Faine rau ghetele alea :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

S-au imprietenit uggsii cu o geanta Fossil si niste fulare. :smiley:

Sa va fie de bine shopinguiala si sa va faca placere sa purtati lucrurile si sa va tina mult!

Cu jale am constatat ca nu mai incap in hainele de ski, asa ca am fost sa imi cumpar altele. Valeu, ce scumpe sunt, cu banii astia plec in vacanta in Mexic. :unamused:Am cumparat, ce sa fac? Zilele astea o sa mai caut prin dulap poate gasesc altele mai vechi si o sa duc inapoi cateva din ele.
Apoi, am fost sa caut o blanita de pus pe pat si cand colo, masuta de cafea cu sertare si verde, ca peretii mei :joy: Of, daca gaseam si covor scapam pe anul asta.

Haha, stii tu cum e vorba cu socoteala de acasaā€¦ Misto, hai c-ai facut cumparaturi importante, chiar daca cu gaura mare in buget

Cat de misto este masa!!! :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Imi plac si pernutele mult de tot :heart_eyes:

Mi-am cumparat si eu asternuturi noi, colorate - de la Ikea. Le schimb in weekend. Momentan zac nedesfacute in colet.

Sa te cafelesti fericita, cu noua masuta, @Sibipa!
Eu mi-am luat un de-asta, ca mi-am taiat varfurile si asa mi-a placut cum statea parul, dupa:

http://www.evohair.com/love-touch.html

In rest, nu mai cumpar nimic, am promis, da?

Pana cand nu mai cumperi nimic? :smile:

Pana dupa Anul Nou :wink:

Multumesc mult, fetelor, sunt asa de bucuroasa de toate, din pacate mi s-a luat cardul :)))))) nu mai pot iesi la cumparat ci doar la dat inapoi la magazin.
@Daria ca bine zici de asternuturi noi :slight_smile: trebuie si din alea.
Sa va mai zic una si ma duc, o perna e cu paiete, din alea de le rasucesti usor cu degetele si desenezi ce vrei pe ea. Intr-o seara il tot strigam pe sot sa vina la culcare, cand colo, el era jos, preocupat, magzalea ceva pe perna. :)) Ce sa mai, cand mai prind una, mai iau, e tare relaxanta.