Tenis - de toate, pentru toti :)

ce stilisti frate? daca ma uit la pozele de mai sus as zice ca nu au bani de oglinzi :joy:

Venus zici ca-i imbracata de la ajutoare, ce-a gasit si ea pe-acolo…:roll_eyes: Ptiu!

:rofl::rofl::rofl:

Ete nemtoaicele cat is de relaxate. N-am de anul asta, o sa mai caut, doar tinute mai vechi.

Nemtestile urmeaza motto-ul nemtesc de imbracat: “sa fie practic”. Ceea ce li se potriveste foarte bine. N-au nici ele urma de fashioniste, dar arata normal si cred ca se simt in largul lor imbracate asa.

Sunt foarte curioasa care este acolo atitudinea fata de fetele de top, niciuna nu este weekendul asta la fed cup, au trimis echipa a 2-a in Belarus. Se tavalesc nemtii in chinuri, se simte natia tradata? La noi este jale cand nu joaca Simona, e sfarsitull lumii, o hulesc pe unde apuca.

Neamtul nu mai este interesat de tenis de la Boris Becker si Steffi Graf incoace. Cica pe vremea lor, cand jucau, nu era tipenie de om pe strada, cu mic, cu mare, se buculuceau in fata televizorului.
Deci nimic nu se aude, acum se vorbeste de olimpiada de iarna in materie de sport.

Aici au devenit pasionati din 2014, ca daca altceva n-avem… :rofl::rofl::sleepy::sleepy::scream::scream:
Fotbalul nu mere…ce sa faca bietul microbist, s-a apucat de tenis.
Ah, olimpiadaaaa, abia astept sariturile la ski-uri si patinajul!

Ia sa deschid topic

Incep fetele. Am emotii… Sorana si Irina la simplu.

gata, avem 3-0 cu Canada, probabil acum se va mai juca doar meciul de dublu, just for fun

Alerta de gradul zerooooo!!!
Monica joaca chiar acum cu urlatoareaaaa, la Doha!!! Monica are 3-2 in decisiv! OMG!!!

Olalalalal!!! Hai Monica!! Incredibil ce am ratat :smile:

iooooiii hai Monico, enerveaz-o cu niste super scurte
are 4-3 dar serveste urlatoarea

5-3 serveste pt meci!!!

buhahaha urlatoarea out

Avu @Ziggy gura aurita pe tema urlatoarei!

Bravoooo Monica!!

Da da daaa! am stat cu mr, ii spuneam scorul in direct pe mess, altfel aici as fi fost! Bravo Moni!!!

a enervat-o rau de a facut 52 greseli nefortate si 11 duble

daaa, am vazut statisticile. Si cum a fugit urlatoarea de pe teren! haha, ca din pusca s-a dus!