Tenis - de toate, pentru toti :)

da da da da daaaaaaaa!!! a batut-o!!! taree fata asta, o tin nervii bine bine! Bravo fetele!!

super meseriasele fetele noastre!!!

au scos urlatoarea si obraznica :slight_smile:

Daaa!! Ma uit la fata asta cum joaca, daca o tine in ritmul asta, cel putin top 20 anul asta.

Am vazut imaginile la stiri, au stat cu smecherul arabete intre ele. Caro o dulce, a vorbit cu Simona imediat cum a vazut-o.

image

Orele tale cred. La noi au anuntat asa:
, joi: Cîrstea - Muguruza (13:00, Digi Sport 2), Halep - Sevastova (16:30, Digi Sport 1) și Niculescu - Wozniacki (18:00, Digi Sport 2)
Sorana cu Muguroasa :frowning:
Si Monica cu Woza :frowning:

clar orele mele, pt ca google stie unde sunt:) asta imi place la ei ca iti calculeaza totul pt ora ta

zi grea… pffff… greu de tot.

Eu ieri pana am facut niste treaba prin casa, pana m-am sucit, pana m-am invartit, cand sa ma pun la meci…pac, Buzarneasca o eliminase pe uracioasa :smile:

Bravo domne!!! sa nu le fie de deochi :slight_smile:

”Am atins mingea în momentul în care s-a strigat aut. Am atins-o atunci. Nici măcar nu te-am mai văzut până acum în scaun. Nici măcar nu cunoști regulile”, a fost auzită spunând Ostapenko.

:smile: :smile: Asta mica tine mortis sa o detroneze pe Sharapova din postura de: “cea mai nesuferita jucatoare de tenis”.
Dar parca Sharapova nu era chiar atat de obraznica. Sau ma insala pe mine memoria/ignoranta?

A facut circ, l-am prins. Nu, nici eu nu-mi amintesc sa se ia urlatoarea la trante cu arbitrii, mai mult de Vika. Aia mai e cu gura mare si proasta la ei.

Vika, daaaa :))) e certareata. Si am vazut cateva rabufuniri de-ale ei. Dar nu stiu, desi cu gura mare, parca nu am sesizat chiar asa aroganta si obraznicie.

Ostapeanka e antipatica din orice directie, nici macar jocul ei nu mi se pare genial.
Incepe Sorana cu Muguroasa acum, digisport2.
Haide Sori!

Inceput rau pt Sorana, si-a pierdut serviciul de 3 ori la rand. 5-0 pt Muguroasa si serveste pt set.

Nu e ziua ei.

ah, abia acum am remarcat comentatorul cu interiorul.
Tare mi-e teama ca incaseaza doi covrigi.

meciul interior, starea interioara… zzz…zzz…

in sf a reusit sa-si faca serviciul. 2-1 muguroasa.

E dureros meciul asta, pe cuvant :smile: :smile: