Tenis - de toate, pentru toti :)

Ce bine ca ne si obosim sa scriem doua randuri despre victoria Mihaelei Buzarnescu. Pe hotnews nimic, pe treizeci.ro nimic.
Prosport si restul de mizerii clasice nu merita sa fie accesate.

Ah, ce urat! Pana si ala de i-a luat interviu dupa meci a fost super informat de ascensiunea ei.
Mai degraba gasesti stiri din tenis pe digisport, mai ales ca ei transmit.
Intre timp, Andy s-a operat. Spera sa revina pe iarba.

Superb!

saraca Vika nu poate merge la Australia din cauza procesului pt copil…iaca asa cum un bou iti poate distruge viata…

:rage: pai din cauza lui n-a putut merge nici la US Open, care vb aia, e acolo, dar alt stat!
E complicata tare situatia lor, am inteles ca in Belarus a castigat custodia, dar astia in state nu pricep.

Ce rau imi pare de Azarenka. Chiar ca dai de un bou de iti poate distruge toata viata :rage:

Acum ma uit. Dar ce teren e ala??? E chiar langa…trotuar, parc, sosea, vad si casa de peste drum, trecatori, sub o …tribuna?!?
Pai finala Simonei a fost super in balon, ale noastre zici ca joaca in parcare.

La ce te uiti? E vreun meci acum?

La reluarea dintre Monica si Irina, pe digisport2.

aaaaaa, pricepui :smiley:

Si Mihaela a castigat, a urcaat pe 52! Va fi pe tabloul principal la AO. :grin:

aha, dupa atata jale pe subiectul asta. Chiar si pe TF am citit comentarii gen how embarrassing for Halep, slamless and sponsorless si tot asa. :fu: :-1:

https://www.digisport.ro/tenis/licitatie-pentru-simona-despartirea-de-adidas-cel-mai-bun-lucru-care-i-se-putea-intampla-366441

Bravooooo!!! Ce ma bucur pentru Mihaela Buzarnescu!!

Hai mai ca astia sunt atat de penibili. Ce sa spun, ar vrea multi sa fie ataaaat de embarrassed ca Halep dar cu performanta si bani in buzunar.
Mai vazusem si comentarii ca vaiiii, cum a indraznit sa ceara mai mult. Cum sa nu??? Adica nu pricep, toti isi negociaza contractele, numai romanca noastra…“staiii jossss, nu mai cere ca esti lacoma”.
Sictir!!

Pai da, contract incheiat in primavara 2014, in viziunea lor era bine asa. De atunci s-au intamplat muuulte, n-are rost sa le insir ca le stim f bine.
Pentru mine a fost un semn f bun ca incepe sa-si constientizeze valoarea. Si da, mai bine fara logo dar cu trofeul in brate! Acum fara nicio urma de oftica, mereu am avut emotii cu Adidas la slam-uri, iar US Open 2017 mi-a pus capac. clowns!

Total de acord. In plus, orice contract de pe lumea asta se renegociaza cand expira. Dar invata-i asta pe dobitocii cu gura mare.

Cand le-au dat la toate acelasi echipament, de nu stiai care-i care pe teren?

In general au toate acelasi echipament, mai putin Woza si Muguroasa, astea au din linia Stella McCartney.
Mai rau, cand am avut senzatia ca toti sunt in echipa Romaniei la JO :joy::joy::joy: Ala cu rosu, galben si albastru, semnat Pharrel Williams.
Sper sa nu semneze cu Lotto vreodata, ca nu vreau volanase sau echipament gen bring me the disco
queen :joy::joy:
Pt amuzament, ete ce linie au putut sa scoata astia anul trecut :joy::joy:
rs

Hahahahahahahha :)))))))))))))))

Asta parca e echipament dintr-un film de Kusturica :smile: :smile:

Stilul Lotto. Aia de o imbraca pe Aga. Stiam eu ca’s mai…funky, dar asta a pus capac.
Alte modele memorabile :joy:

ea90ee924dfd4a2bc6fe5b3b0c7a1018

lotto-women-s-lux-tennis-dress-metallic-lace-print-79ce64eb834e49f866bf27447d8b3d14

Acum vad ca e intr-o rochita uni, e reluarea cu Konta la tv. dar un volanas tot are.

Aoleuuuuu, daaaa, Aga e cu loto. horrrrrooorrrrr!!! Nuuuuu, sper sa nu semneze cu astia. Ne-o fac pe Halep florareasa :)))

aia prima involanata ca budigaii de pe vremea bunicii v-o pusesem aci cand a purtat-o, ca sa o fac de rahat :slight_smile:

Sunt curioasa cum o sa ii mearga la Kiki anul asta ca e indragostita lulea de Domi…auzisem o barfa ca si Venus ar fi logodita cu un golfer ceva