Tenis - de toate, pentru toti :)

Ca tot suntem la capitolul barfe, avem echipamentul pt Woza si Muguroasa la AO 2018. Restul trupei Adidas nu stiu ce vor purta.

@Zambareata tin minte ceva, ca ne-am mai distrat pe tema lor.
Kiki indragostita de Domi? Si el stie? Macar sunt impreuna?

da, da A pus Domi poza cu ei pe Instagram cred ca inainte de Craciun. se specula de anul trecut ca a rams kiki sa-i faca galerie la nu mai stiu care turneu…

Aha. Acum am cautat si eu. Acum ce sa zic, ei sa fie happy, desi Kiki mi se pare cam…imi dreg vocea… paysanne pt el?!?

are asa fata de tarancuta cumva. dar cumspui, ei sa fie fericiti :slight_smile: noi ca babele :rofl:

mai tre si o barfa ceva, pana incepem treaba serioasa.

si nu mai stiu daca zisaram de Kournikova ca i-a facut gemeni lui Enrique?baiat si fata

Am auzit la stiri. Sa fie sanatosi si multi inainte, dar oricum Enrique nu-l prinde pe ta-su din urma la nr. de mostenitori :joy:

pai el e fidel nu ca ta-su, casanova

hai ca mosu’ a facut-o legal, pe toate le-a facut neveste :joy: sau aproape pe toate, nu stiu sigur. :joy: Si apoi, poti sa-l condamni? La concertul din 2007 la Constanta a fermecat toata suflarea feminina intre 4 si 80 de ani! Eram si eu acolo, cu gura cascata :joy::joy::joy:
Toata noaptea am visat ca-mi canta por un poco de tu amor :joy::joy:

hai ma :))) mor de ris…io nu am avut niciodata pasiune pt el

Eu am avut si mai am :))) nu la fel de mare ca pt DB, dar ceva ceva e acolo!

cine-i DB?

Blasfemie!!! David Bowie, of course!!! Ziggyyyy!!!

hahaha se vede ca am capul mare

ei na, glumesc si eu, nu tre’ sa pun toate obsesiile mele pe spatele vostru :))))) dar am zis ca la fiecare final de meci la ATP finals regia baga Heroes a lui Bowie? Am zis! :))) Is cucu, stiu, i-am innebunit pe toti cu asta :))

Mihaela tocmai a castigat cu Riske si am auzit zilele trecute ca ar intra in top 50 cu victoria asta. Live ranking inca nu pare actualizat, sa zic ca e sigur. Dupa calculele mele, pe 47 ar trebui sa ajunga. Bravo ei!
Va juca semi cu Tsurenko.

Dap, am avut dreptate, pe 47 a urcat, fix peste Sharapova. :joy:
Din pacate, la AO i-a picat Caro in primul tur. :disappointed_relieved::disappointed_relieved:

Bravo mai!! fff tare gagica.
Poate ne face vreo surpriza misto in meciul cu Caro :smiley: you never know :smiley:

Poate ca da, de ce nu? Si azi a avut revenire spectaculoasa in primul set, l-a castigat la TB. Are psihicul destul de tare. La meciul anterior am auzit-o cu un pi**a ma-tii spus cu patima :sweat_smile:

A post was merged into an existing topic: Australian Open 2018