Un pic de exerciţiu fizic

AAA ăla, sună foarte bine! Și eu vreau.
E marcă înregistrată, oare? Ia să bag un research :smiley:

Am fost la Bootcamp.
Whoa, ce mișto a fost! Pentru prima dată, în ceva vreme, am simțit creierul sincronizat cu corpul, am transpirat și sufletul din mine, dar dacă mai ținea juma de oră, mai duceam.
Ah, ce fain mă simt!

fain de tine!!!
eu sunt suparata ca azi nu pot sa ajung la clasa de BB…of of mai mai

Ești la muncă? Dacă nu poți cu restul grupului, poate reușești să faci singură, după scârbici?

nu pot nimic azi, am un event dupa lucru. fac maine dublu :slight_smile:

Pilates ball, în seara asta. Instructoarea ne tot înșiră beneficiile unui astfel de antrenament, mie îmi vine să mă las, că mi se pare prea ușor și nici un strop de transpirație nu reușesc să scot!
Dar știu că nu e voie să tragi ca boul, în fiecare zi, trebuie și de-astea lente :weary:

Mamă ce m-am manifestat la sală, ca o bestie am tras. Military training. O oră. Zici că am picioare din piftie, așa îmi tremură. Ce fain a fost! :grin:

@Samoa, ma ingrozesti! :fearful: am zis!!!

Da’ di ce bre? E fain tare :grin:

Micuta GI Jane ti se spunea :wink: hihi

Sambata am jucat un turneu maraton de pe la 10 si ceva dimineata pana spre 7 seara…am baut electroliti si mancat banane intre seturi dar tot am plecat de-acolo ca o reptila batuta in cap…

Duminica m-am recuperat si luni m-am dus iara in nisipuri LOL iar asara la clasa minunata de BB. saptamana viitoare se merge la baute dupa clasa ca aniverseaza trainerita 2 ani de la prima clasa de BB yay

Vai de capul meu! Mai respirai?? :astonished:

@Queen, ia de vezi acilea, dedicațiune pentru sport. Eu sunt o minciună, pe lângă domnișoara asta rânjită!

io nu mai intru aici ca ma deprimati! pa!

@Queen Eu intru pentru ca fetele ma fac sa imi spun: “vezi domne ca se poate?!” si apoi tot eu imi raspund in barba: “daaa, dar oamenii sunt diferiti, fiecare cu pasiunea lui. Dada, stiu ca e sanatos si ca ar trebui sa imi misc si eu oasele mai mult…ok, hai ca am o carte numai buna de zacut cu ea pe canapea” ;))))
Si uite asa, sfarsesc facandu-mi ora de sport citind ce mai fac fetele noastre.

Desiiiii, acum sincer, eu zic ca fac ora de sport dus si intors din centrul orasului :smile: E cu alergat printre obstacole, mers in pasul piticului si urcat si coborat zeci de trepte prin tuneluri, exersat in fiecare zi stiluri noi de rugby…e destul de greu si obositor sa ii parezi vesnic pe toti disperatii care se proptesc in tine cu viteza. :smile:

Asa zic si eu, ca fac destul sport cu piticaniile. Vreau aia, vreau si eu, adu-mi nu stiu ce, drepti, culcat, drepti! Si tot asa de la 7 fara pana la 9 seara, cu o pauza intre 8:10-11:45, cand de regula fac curat. Cand mai aud cate o prietena cum se vaita ca nu slabeste, imediat ma ofer sa ii trimit “antrenorii” astia doi vreo doua saptamani, diva se face! :sweat_smile:

Exact asa @Ziggy :smiley: Tu cred ca deja esti in categoria “sport extrem” :smiley:

ai dreptate ziggy, trebuie sa fii ca titirezul tu :slight_smile: am o prietena cu gemeni, cand erau mici avea niste bicepsi si brate in general,de zici ca tragea de fiare ca apucata.
Chiar azi la radio discuta un psiholog ca prea multi merg la gyms sau clase diverse pentru ca asa zic altii sau aud ca e bine dar pe ei ii face complet nefericiti…Pentru ce atunci? Fiecare sa-si gaseasca propriile pasiuni si izvoare de zambete si bunastare interioara.

Sa ma bag si eu in seama :joy:
Fusei la sala, testai terenu’.
Mai merg si maine in spionaj, dar la alta sala :joy:
Oi gasi-o intr-un final pe The One.
Pana pe 15.03 e musai.
Atat avusei de declarat.
Dau legatura cu studioul.
:slight_smile:

E misto metoda asta de a arunca un ochi la mai multe sali. In felul asta vezi care iti place mai mult, care iti pare tie mai prietenoasa si mai user-friendly :wink:
Buna treaba faci :slight_smile: Ai timp pana pe 15 sa te hotaresti.
Auzi, dar acum intreb de curiozitate, de ce pana pe 15.03? :smiley: :smiley:

Începând cu 15 ale fiecărei luni pot activa voucherul cadou :smile:
Și m-am decis “acum ori niciodată”.
Ce sa fac, fiecare cu stolul lui de păsărele :smile:

asa, trebuie sa profiti de orice se poate :slight_smile:

We asta nu am facut nimic pe lume…merg azi sa ma razbun in nisipuri ca ma cheama ca fata morgana :))