US Open 2018

Ar fi bun break acum.

De acum e clara treaba. Nu mai intoarce ungurul nici in vise.

Da, da, pot sa dorm linistita!

De cand am zis ca a intrat pe beast mode, a castigat toate game-urile, baiat ascultator! Bravo!!

Am dat spre final si la varianta comentata, enervant comentatorul roman, f enervant.

Da, la inceput parea epuizat, pierdut, cu mintea in alta parte.

Nu suporta caldura f bine.

Ce e echipament frumos are baiatu’ meu! Hai sa închida primul set acum!

Of of :confused:

@Lotte

https://youtu.be/xE6zOqW-2Cc

Hiiii, Muguruza a plecat acasa. Cand a ajuns pe locul 12? :open_mouth:

De când a pierdut multe multe puncte la Wimbledon și Cincinnati, unde avea titlurile, și pt ca nu a făcut mare brânză anul asta.

:rofl: e mortal asta

Ma uit deseara pe youtube, nu stiu ce sa fac mai intai la birou! Am vazut ieri cum Andy pierdea, asta e.

Câteva secunde durează, cântă Nole câteva versuri :grin:
Da, am stat cu el, a fost nașpa. F nervos în setul 4, l-a văzut pe Verdasco primind coaching la vestiar in pauza de căldură și e împotriva regulamentului.

Ce simpatic e Nole!:heart:️Tu vad ca pui paie pe foc :grinning:

Si a spus cuiva ca l-a vazut in vestiar?

Da, arbitrului imediat cum s-a întors pe teren. Dar arbitrul nu a fost acolo sa vadă iar Verdasco nu recunoaște, zice ca era și ala în trecere pe acolo… Hmm… Și cu partenerul de dublu. Cool.

Ți-am zis ca mi-e simpatic și chiar țin cu el când trebuie. Dar nu când joaca cu Andy/Rafa. La Wimbledon am făcut o excepție la semi cu Rafa, deși practic nu am ținut cu el, am zis sa ma uit la meciul ala detașata și indiferent de rezultat, o sa fie bine! Dar gata, sa știi ca dacă ajunge în finala cu Rafa, ne batem :))))) adică da, l-am ajutat sa revină hi hi, am fost lângă el la meciul cu Federer, dar sa nu se întindă prea mult :))))
Era nevoie de el înapoi pe beast mode și ma bucur ca i-au trecut gargaunii cu îmbrățișările lungi și iubirea pt adversar.

Pe mine ma apuca nervii cand il vad pe Rafa, cu ticurile lui sa isi atinga nasul si urechile. Nole e funny si vorbeste misto in public.