Viitor de aur

Braceeeeeeeee yourself!

A numit Cucul, deși se stabilise că respectivul a mințit în declarația de avere.

Dacă Dăncilă a propus, Dăncilă a primit. Practic, președintele face tot ce vrea PSD. Asta-n timp ce urmărește cu atenție și îngrijorare.
Băi, Iohannis se dovedește o dezamăgire mult mai mare decât Constantinescu. Nu mi-aș fi imaginat așa ceva…

Io daca ma duc la vot am decis ca pe iohannis il votez. Cu atat mai mult cu cat ciolosel-bubosel are de gand sa candideze.

Eu nu ma mai obosesc decât pt parlamentare.

Vorba celor de la Vacanța Mare, ”lumeeeee, ne făcură de râs în tot satuuuuuul!”. :woman_facepalming:

V-am zis eu ca Ciolosel bubosel e un politician de mana a doua? :joy::joy::joy:

Altfel nu imi explic cum poti sa faci politica la nivelul asta de incepator, cu niste terchea berchea care se cred haiducii politicii romanesti.

Sper sa se fasaie de tot cacanaria aia a lor de alianta

Mai care e faza cu alianta?!

Pe cuvant ca nu mai pricep absolut nimic. Pe de o parte aud ca trebuie chiar de-a binelea sa mancam coliva in cinstea democratiei apuse. Pe de alta parte, eu din ce am mai citit, am inteles ca legal nu s-au asigurat ca totul e in regula.

Eu pe cine sa cred si ce sa inteleg?!

Asta nu am inteles. Au comis-o ei precum amatorii sau li s-au pus bete in roate in mod miselesc?!
Iti jur ca nu mai stiu ce si pe cine sa mai cred.

Har domnului!

http://m.hotnews.ro/stire/23017812