Wc 2018

Ce meci plictisitor! :sleeping:

lovituri de departajare. ca naiba.

comentatorii au spus inca de la inceputul meciului ca rusii urmaresc sa duca meciul pana la lovituri de departajare. N-am tat sa ma mai uit, dupa prima repriza, dar daca au fost ultradefensivi si zero pe atac, nici nu merita sa castige.
Naspa.

hai mr. Shakiru!

Shakira va compune un bocet :grinning:
Le-o fi spus Putin ca le ia capul sau altceva daca nu ajung macar in sferturi, au luptat rusii mai ceva decat pe campul de lupta

au luptat in aparare. asta au vrut, asta au primit. sper sa iasa in etapa urmatoare. Vorba astora de la noi, asta n-a fost fotbal, a fost lupta de supravietuire. yuck.
Ce avem next, Croatia cu Danemarca? macar la astia sa vedem ceva frumos.

O echipa care n-a vrut sa joace fotbal, cu o echipa care n-a putut sa joace fotbal, asa au descris meciul în studio.
Statistici urate, cu singurul șut pe poarta al rușilor fiind penalty-ul ala.

Da’ si spaniolii, doar s-au asteptat la asa ceva, nu? Le-a lipsit total creativitatea. Si rusii au un portar bun de tot.

i-au inhibat astia :rage: Cum, frate, sa pleci la meci cu gandul de a-l duce la lovituri de departajare, doar asa tragi sperante sa dai la poarta? Liber, doar cu ghinionistul in fata?

Iaca, ne-au aratat ca si asta e un plan :joy: Singura lor sansa de a castiga.
Las’ ca ies la jocul urmator, are cineva ac de cojocul lor.

ce-a fost asta?? a inceput meciul macar?

asta da meci, 2 goluri in primele 4 minute! ei, chiar mai bine decat speram! :smiley:

Asta vroiam sa spun si eu :grinning: :clap:

A ras si antrenorul Danemarcei dupa golul croatilor. O sa fie macel azi.

Hait, habar nu aveam cât de mulți ruși am aici :)) știam că sunt adică, dar… pe străzi e ca și cum ar fi câștigat Germania :))

da-i in spanac, ca n-au facut niciun drac. Mai bine sa stea sa se uite la meci, sa vada si ei care-i treaba cu fotbalul.

Si-au luat-o si spaniolii!!! Si de la cine mah!!! De la aia la care sportul national e consumul de votca, nu fotbalul! Ok, tot ce mai sper e ca rusii sa le rupa picioarele francezilor…

poate doar cu ghioaga, ca fotbal nu prea.

Chiar nu ma mai intereseaza cum o fac, numai sa o faca :grin:

nu se pot intalni decat in finala, si nu vrem asta, nu-i asa ca nu vrem?