Wc 2018

Mă bucur pentru brazilieni. După măcelul trăit acum 4 ani la ei acasă, mi-ar părea bine să-și panseze nițel rana.

Ce tari japonezii hihi

Respect fata de japonezi, chapeau! Konichiwa! :grin:
Iar despre belgieni o sa mai auzim :wink:

Mi-a parut atat de rau pentru japonezi :disappointed_relieved::disappointed_relieved:

Diseara Columbia - Anglia :smiley:

ce fain ca la Suedia cu Elvetia nu ma pot hotari cine as vrea sa castige!
asa ca sa castige cei mai buni :slight_smile:

Io țin cu Suedia azi, pt ca tocmai am dat la un fault f f aproape de careu. Cartonaș roșu s-a dat și lovitura libera. Aaa, și se încheie meciul deja? Atunci da, e bine.

Ma pregatesc sa o tai de la birou. De vreo ora tot trec valuri/valuri de baietasi skinheads si pusi pe treaba serioasa. Circoteca va fi in oras.
Hai Columbiaaaa!!! :smile: Numai ca sa-i acresc pe galagiosii astia agresivi, pusi numai pe scandal. Mai subtire insa cu masculinitatea cand la mijloc e huliganul rus. Atunci brusc nu mai suntem asa experti in ale bataii.

nu esti dac! cum vine asta? hmm. Eu tin cu Anglia si bine fac. :smile:

#metoo :grin:
Mi-a venit sa-l dau oleaca pe arbitru cu capul de pereti

eu am ramas cu tv-ul pe wimby si m-am trezit fix cand am scris. Mai dati si la mine cate un semnal, por favor, ca ia uite cum ratez.

N-ai pierdut mare lucru. Numai atmosfera in tribune mi se pare fantastica.

pffffff, daf*ck?

Bine c-ai aparut la cotitura, iaca cum ai schimbat firul lucrurilor :joy:

haoleooo, de regula eu indrept lucrurile cand apar, vai de capul meu ce-am facut?? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

da’ sa stii ca i-am vazut cam apatici pe englezi cand isi luau pozitia de aparare in careu. un gand mi-a trecut prin cap si hop goooooool!!!:rofl::rofl::rofl::rofl:

O pun astia de lovituri de departajare, sau n-o pun?

hahahaaa
stai acolo teapana in fata tv-ului si gandeste-te de bine.
Hm, nu stiu, poate fac treaba in prelungiri

mai am ceva fiertura de broaste de la meciul Simonei, cred ca merge reincalzita.

Clateste-ti gura (cu apa :joy:), sa-ti fie pregatita de bolboroseli. Asta pe langa fiertura